Thajsko Tajně toužíte na vlastní oči spatřit ráj na zemi, opalovat se na bělostných písečných plážích, koupat se v tyrkysově modré moři, lenošit pod stínem palem a poznávat jedinečné památky? Přestaňte snít a dopřejte si bez výčitek exotické Thajsko all inclusive!

Zvolit si jako cílovou destinaci Thajsko je tím správným krokem. Zamilujete si ho natolik, že se sem budete chtít vracet. Navštivte v Thajském království nejvěhlasnější místa a přivezte si nezapomenutelné zážitky, které vám už nikdo nevezme!


Letovisko Krabi

Komfort a pohodové prostředí s fascinujícím mořem, vápencovými skalisky, lagunami a zlatavými plážemi nabízí letovisko Krabi. Toto místo je ideální nejen pro sladký odpočinek u moře, ale i pro poznávání podmořského světa, v němž jsou k vidění pestrobarevné korálové útesy.

Ostrov Phuket

Stejně povedená dovolená v Thajsku s all inclusive na vás čeká na ostrově Phuket vynořující se z vod teplého Andamanského moře. Tento ostrov pro vás bude láska na první pohled a ohromí vás scenériemi hor, deštného pralesa a zelenomodrého moře. Až budete doma ukazovat fotky, jak jste tady jezdili na slonovi, všichni vám to budou závidět!

Letovisko Pattaya

Milujete pohodová plážová letoviska s pulzujícím nočním životem a chcete se bavit za rytmu hudby až do samého rána? Dostatek zábavy si vychutnáte v letovisku Pattaya s dlouhou plážovou promenádou a sportovním vyžitím, jako jsou vodní sporty, potápění a golf.

Nejkrásnější pláže Thajska

  • Pláže v Thajsku patří mezi nejproslulejší a vybrali si je režiséři pro natáčení filmu Pláž s Leonardem DiCapriem nebo Bondovek. A byla to trefa do černého! Po stopách těchto slavných filmů vyrazte na ostrov Ko Phi Phi Leh a Ko Khao Phing Kan.
  • Jako z katalogu vypadá pláž Klong Kloi Beach v oblasti Ko Chang. Z této pohádkově bílé pláže se vám naskytne výhled na azurové moře a ostrůvky rozeseté po vodní hladině.
  • Dokonalé turistické zázemí najdete na pláži Chaweng Beach, jež je nejdelší na ostrově Ko Samui. Těšit se můžete na výborné jídlo, vychlazené koktejly a koupání ve vlahém moři.
  • Na ostrově Krabi se vydejte na nejznámější pláž Railay Beach dostupnou z lodě nebo na nejkrásnější pláž v jihovýchodní Asii Phra Nang.

Do Thajska za památkami

Dovolená Thajsko all inclusive vás nikdy nezklame. Odpočinete si od shonu všedních dnů a poznáte úchvatnou kulturu a památky. Až zavítáte do této země, nenechte si ujít hlavní město Bangkok, v jehož srdci se tyčí k nebi velkolepý Grand Palace se slavným chrámem Smaragdového Buddhy. Za vidění stojí proslulá Čínská čtvrť, Národní muzeum a Královské národní muzeum slonů.

Další stopy historie do sebe vdechnete ve městě Ayutthaya se zachovalým chrámem Wat Phra Si Sanphet a městě Sukhothai s Královským palácem a svatyní Wat Mahathat. Do kufru si proto určitě přibalte foťáky a všechny momentky si zvěčněte!

Náš tip: Dovolená Thajsko all inclusive

Užijte si plnými doušky dovolenou all inclusive

  • Thajsko all inclusive je garance dovolené se stravováním zahrnutým v ceně. Po celý den si můžete pochutnávat na čerstvých jídlech, zmrzlině a zákuscích a dopřávat si alkoholické a nealkoholické nápoje, co hrdlo ráčí.
  • S all inclusive se vždy dobře najíte a možná přiberete i nějaké to kilo navíc – tak vám bude chutnat!
  • Dovolená all inclusive zahrnuje kromě výtečného jídla letenku, transfery, kvalitní ubytování a možnost využití hotelového vybavení, jako je bazén, posilovna nebo sportoviště.
  • Pokud se vydáte na celodenní výlet po Thajsku, hotelová kuchyně vám připraví bohatý balíček s jídlem sebou.