Last minute Egypt vás zavede do rodiště jedné z prvních civilizací naší planety. Zemi památek netřeba dlouze představovat, ať už se jedná o obrovskou a životně důležitou řeku Nil, šokující pyramidy nebo nekonečné pouštní duny linoucí se panoramatem krajiny. Egypt je nesmírně populární africká destinace pro evropské turisty, která nám dává možnost nahlédnout do všech chutí od luxusní all inclusive dovolené po efektní rozpočtové možnosti.

Káhira je chaotický vír úzkých prašných ulic, mešit, rozlehlých a horkých bazarů. Všichni turisté se ovšem soustředí zejména kolem Starého Města. Last minute Egypt ovšem může vypadat i jinak. Cestujte po Nilu a objevte Luxor topící se v historických památkách, lemovaný starobylými pohřebními komorami. Asuán na jihu je větší egyptské město s ostrovy a krásnými palmovými loděmi plujícími podél pobřeží.

Západ země oplývá nekonečnými pouštěmi a intenzivním teplem, které se rozdělí pouze v příležitostných oázách anebo středověkých pevnostech. Taková last minute dovolená Egypt ale rozhodně není pro vás.

To pravé last minute Egypt se skrývá v oblíbených turistických letoviscích na pobřeží Rudého moře v oblastech Sharm El Sheikh, Hurghada, Dahab, Marsa Alam, El Gouna, Taba či Nuweiba.