Maledivy jsou souostroví více než 1200 ostrovů snů položených v Indickém oceánu. Last minute Maledivy jsou ideální pro získání patřičného klidu, daleko od všech starostí v naprosto idylické prázdninové destinaci. Obklopen křišťálově čistou vodou a bílým pískem pokrytou pláží si na chvíli budete připadat jako v ráji.

V současné době je možné objednávat last minute Maledivy na 80ti obydlených ostrovech, z nichž každý má svůj jedinečný styl a přírodní krásu. Maledivy jsou obecně teplá a vlhká lokalita s celoročním slunečním svitem. Průměrné teploty se pohybují na hranici 30 °C. Nejlepší čas na last minute Maledivy je v období prosince až dubna. Od května do října je stále teplo, ale obloha může být pokryta mraky, může být patřičná vyšší vlhkost a větší pravděpodobnost deště.

Strategie, kterou se Maledivy řídí je vytvořit malý počet kvalitních all inclusive hotelů, každý na svém vlastním ostrově. Nezávislé cestování do této lokality, tak může být v konečném důsledku dražší než last minute zájezdy.

Maledivy jsou uznávány pro svoji šetrnost k životnímu prostředí a rozvoji cestovnímu ruchu. Doba letu z Prahy se pohybuje přibližně kolem 11 hodin.