Last minute Maroko je ten druh dovolené, na kterou nikdy nezapomenete. Země je zaplavena barvami a vzrušujícími krásami, od úžasných zlatých pláží po psychadelické souks (tradiční trhy). Maroko je země, která neumí být nudná.

Maroko se nachází pouhé 4 hodiny cesty letadlem na severním pobřeží Afriky, lemováno Atlantským oceánem ze strany jedné a pouští Sahara ze strany druhé. Imperiální města Marrakech a Fes se středověkou historií slibují vzrušující zážitky. Proslavené jsou zejména tradiční trhy a život kráčející ve stejných kolejích již stovky let.

Pro ty, kteří dávají přednost dovolené last minute Maroko na písečných plážích před historií je tu moderní letovisko Agadir. Jemné písečné pláže omývané křišťálově čistými vodami Atlantiku a dostatečné množství tepla dělají z Agadiru nesmírně populární letovisko. Agadir Beach se rozprostírá na ploše 2 km a je jednou z 21 marockých pláží, které získali Modrou vlajku za kvalitu a čistotu.

Město Agadir bylo v roce 1960 postihnuto zemětřesením, několik let trvající výstavba o dva kilometry dále ovšem nechala vzniknout zcela novému Agadiru. Tomu s plážemi, bary, restauracemi a moderními hotelovými resorty.

Last minute Maroko zaručuje vzrušující kulturní a historický zážitek, který je zcela unikátní od ostatních afrických letovisek. Od nádherných písečných pláží Agadiru po tradiční trhy v Marakéši, je to zážitek, na který se nezapomíná.