Užijte si plnohodnotnou dovolenou v Bulharsku se stravováním all inclusive a ochutnejte speciality balkánské kuchyně. Rezervujte si zájezd již od 6 520 Kč a užívejte si neomezenou konzumaci jídla, alkoholických a nealkoholivkých nápojů po celý den ZDARMA.


Balkánská kuchyně

Balkánská kuchyně je velmi chutná. Mezi její nejtypičtější a nejvýznamnější složky patří ryby, maso a zelenina doplněné o různé druhy uzeniny a polévek. Specialitou je potom tradiční dušené maso se zeleninou, grilované ražniči a čevapčiči. Čerstvý chléb a typický šopský salát se podává téměř ke každému jídlu.

Bulharsko je země, kde je poměrně rozšířeno all inclusive stravování. Vybírat tak můžete nejen z nepřeberného množství lokalit, ale také hotelů přesně dle vašich požadavků.

Dovolenou v Bulharsku s all inclusive stravováním si můžete rezervovat právě teď již od 6 520 Kč na stránkách cestovní agentury viz naše nabídka níže.


All inclusive v Bulharsku od 6 520 Kč

Co je součástí all inclusive dovolené v Bulharsku?

Stejně jako ve všech případech, all inclusive dovolená představuje skvělou hodnotu za vynaložené peníze, a to ať už cestujete jako pár, rodina či skupina přátel. Zájezdy s tímto stravování obsahují veškeré klasické služby, jako je ubytování, letecká doprava, transfery z letiště a hotelu ovšem mimo to se můžete těšit také na:

  • Jídlo a občerstvení po celý den
  • Alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den

Právě jídlo totiž tvoří podstatnou část rozpočtu dovolené. O all inclusive programech je
vždy třeba se přesvědčit u detailních informacích samotného zájezdu.

Moře