Počet českých turistů, kteří při svých cestách do zahraniční využívají německé cestovní kanceláře, každým rokem stoupá. Zájem je především o vzdálenou exotiku a klasické destinace středomoří. Portál Dovolena.cz vám umožní vyhledávat zájezdy od desítek německých CK a to online v jednotlivých cestovních kancelářích s cenami bez navýšení. Nakupujte exotiku chytře ve větším výběru, s nižšími cenami a kvalitnějšími službami.

Německé cestovní kanceláře jsou známé tím, že za velmi dobrou cenu dostanete nadmíru kvalitní zájezdy přesně podle vašich představ.

Dovolená s německou CK – vybrali jsme 5 výhod

 1. Výhodnější ceny zájezdů až o 40% oproti ČR
 2. Obrovská nabídka destinací i termínů.
 3. Kvalitnější zájezdy, služby jsou na vyšším standardu
 4. Výhodné ceny i do exotických destinací, protože z Německa létají přímé spoje
 5. Německo je dostupné

Jak na zájezdy od německých CK?

1) Vyberte si zájezd na www.dovolena.cz

 • Platit můžete v českých korunách nebo eurech.
 • Ceny jsou konečné, bez skrytých poplatků či zprostředkovatelských navýšení.
 • Dostanete stejné ceny jako v německých CK
 • Letenky a cestovní smlouvy přeložené do českého jazyka dostanete doporučeně poštou
 • Všechny německé CK mají na letištích své stánky. V cílových destinacích vás budou čekat delegáti mluvící německy a anglicky.

2) Dopravte se na letiště

 • Využijte zdarma autobusy Student Agency
 • Využijte nabídky parkování na letišti zdarma u vybraných zájezdů
 • Placené parkování na letišti je v Německu levnější než v Praze

Do jakých destinací se můžete vydat?

Třeba do klasických destinací středomoří: Řecka, Turecka, Španělska, Bulharska či do Černé Hory.

V minulém roce se Českým turistům nejvíce vyplatily zájezdy německých CK do: Dominikánské republiky, Spojených arabských emirátů, na Maledivy, do Thajska, na Bora Bora, do Mexika, na Kubu – Varadero, Srí lanku, Seychely, do Turecka a na Mauricius.

Německá / Rakouská letiště a vzdálenosti z Prahy:

 • Drážďany – 158 km
 • Linec – 260 km
 • Lipsko – 266 km
 • Norimberk – 310 km
 • Vídeň – 320 km
 • Mnichov – 374 km

Největší německé CK

V Německu působí celá řada cestovních kanceláří. Mezi ty největší a mezi českými turisty nejoblíbenější řadíme tyto: 5 Vor Flug, Aldiana Club, Attika Reisen, ATT Touristik, BG Tours, Bucher Reisen, Club Blaues Meer Reisen, Demed, DERTOUR, Ecco Reisen, ETI, FEFA Reisen, Ferioo, 1,2 Fly, FTI, Glauch Reisen, Hermes Touristik, IBERO TOURS, ITS, Jahn Reisen, Meiers Weltreisen, Neckermann, Öger Tours, OLIMAR Reisen, Phoenix Reisen, Riva Tours, Schauinsland Reisen, Tjaereborg, Thomas Cook, TUI

Výhody podrobně

nemecka-vlajkaNěmecké cestovní kanceláře operují na obrovském trhu, takže si nemohou dovolit jít s cenou zájezdů příliš vysoko. Konkurence by je nižší cenou zničila. Proto drží ceny zájezdů na co nejnižší hranici, z čehož profitují hlavně cestovatelé. Všechny německé CK jsou pojištěny proti úpadu, dle směrnic Evropské Unie.

Němci jsou vášnivý cestovatelé. Rádi cestují a hodně. Proto můžete najít tisíce nejrůznějších zájezdů německých CK.

Němci mají výsadní postavení v hotelech i jednotlivých destinacích. Mají lepší služby, lepší standardy, lepší pokoje a to protože zkrátka více utrácí a více naplňují kapacitu jednotlivých hotelů, které jim dávají lepší ceny a váží si jich jako hostů.

Z České Republiky léta do exotiky pouze pár spojů. Naopak obrovská německá letiště operují přímé spoje do exotických destinací. Odpadává mezipřistání, které zdražuje celkovou cenu zájezdu. Exotika s německými cestovní kancelářemi tak vyjde i o 45% méně.

Německo není daleko. Německé cestovní kanceláře v ČR zastupuje například společnost Student Agency a její portál www.Dovolena.cz. Komunikace i objednávka zájezdu probíhá v češtině. Navíc k zájezdů získáte parkování na letišti v Mnichově, Vídni či Praze ZDARMA. Ti z vás, kdo si netroufnou autem do Německa, mohou ZDARMA využít dopravu na letiště autobusy od Student Agency (ano to jsou ty žluté autobusy, které potkáváte na silnici).