Chcete navštívit Řecko a zároveň vyžadujete, aby vás dovolená 2013 vyšla levně? U nás jste na správném místě. Umožníme vám navštívit Řecko, kde prožijte svoji dovolenou za velmi nízké ceny. Samozřejmě záleží na vašem rozpočtu a také na vašich požadavcích, právě od toho se odvíjí cena zájezdu. Dnes už lze pořídit kvalitní dovolenou v Řecku levně aniž by jste museli ze svých nároků polevovat.

Vydejte se s námi levně k moři, do bájného a starověkého Řecka. Navštivte celou řadu památek, které psali dějiny Evropy nebo si užívejte jen koupání v čistých vodách Jónského či Středozemního moře.

Levně do Řecka, jedině letecky

Nejoblíbenější řecké lokality najdeme na ostrovech Mykonos, Santoriny, Rhodos či na ostrově Kréta. Díky ostrovním destinacím je nejlepší a nejlevnější způsob jak do Řecka letecky. Doba letu z Prahy do Řecka se zpravidla pohybuje od 2 do 3 hodin v závislosti na vzdálenosti cílové destinace. Letecká doprava je nejčastější způsob jak se dostat do Řecka levně.

Proč do Řecka?

Řecko je místem, kde si můžete vychutnat nejen teplé počasí pocházející ze středomořského klimatu, ale mnohem více. Jednak jsou to historické památky i kulturně významné trosky. V tomto směru můžete navštívit třeba Athény.

Další charakteristickou ukázkou proč na dovolenou do Řecka jsou typické pokrmy složené zejména ze zeleniny a masa. Určitě znáte šopský salát, okurky, rajčata, feta sýr či olivy stejně jako tzaziky, jogurtové dipy a tradiční řecký chléb. Z masových jídel jmenujme klasický řecký gyros, Souvlaki (fast food z malých kousků masa a zeleniny) či Musaku (tři zapečené vrstvy různých pochutin).

Pokud chcete navštívit Řecko levně, inspirujte se katalogem zájezdů, kterou pro vás připravil jeden z našich významných partnerů. Kompletní nabídku levné dovolené v Řecku naleznete ZDE.