Kuba je exotický ostrov ležící v Karibském moři. Kromě toho, že je to největší ostrov v této oblasti, tak je to je jedna z mála posledních totalitních diktatur, které dosud existují. Tak jako tak, last minute Kuba je skvělou příležitostí, jak prožít nádhernou dovolenou. Kromě těch nejkrásnějších pláží a úžasného moře vám last minute Kuba nabídne velmi originální místní kulturu, díky které se budete fantasticky bavit a na zážitky z této dovolené jen tak nezapomenete.

Last minute Kuba se může nést ve znamení odpočinku, líného povalování na pláži, večerních zábav zahrnujících tanec, pití místních drinků a kouření celosvětově proslavených doutníků. Kromě toho můžete vyrazit na výlety po ostrově, který se může pochlubit překrásnou tropickou krajinou a dech beroucími stavbami z dob, kdy sem přijížděli první kolonisté. Také se můžete pokochat pohledem na nádherná auta z padesátých let, která zde doposud brázdí silnice Havany.

Mezi místa, kam se určitě vyplatí zajet, patří samozřejmě hlavní město Havana. Zde to opravdu žije a věřte, že váš program v Havaně bude nabitý k prasknutí. Pokud milujete pláže, tak Kuba je ideální místo. Určitě vyrazte do Varadera, najdete zde totiž ty nejkrásnější písečné pláže na celém ostrově. Městečko Trinidad vám zase nabídne jedinečnou architekturu, kvůli které bylo zapsáno i na seznam světového dědictví UNESCO. Doporučujeme rezervovat zájezdy last minute, lze na vaší exotické dovolené na Kubě ušetřit.