Last minute Řecko je populární dovolená, protože země je úžasně krásná a jeho pobřeží je jedno z nejdelších na světě, křížící se v Egejském, Jónském a Středozemním moři. Mnoho turistů touží navštívit tento relativně malý národ v jižní Evropě kvůli svým vazbám na starověkou historii. Last minute Řecko vám dá možnost shlédnout 17 světových dědictví, včetně Akropole v Aténách, hory Olymp či starého města Korfu.

Řecko je tak rozmanitá země, že má co nabídnout všem svým návštěvníkům. Od idylických romantických krajin a zlatavých pláží po starověké ruiny a lidové umění, golf, turistiku či potápění. Dobré jídlo je dalším lákadlem last minute dovolené v Řecku. Místní kuchyně bude dráždit vaše chuťové pohárky a tak nezapomeňte ochutnat tradiční řecké speciality a mořské plody.

Největším lákadlem je pochopitelně působivé pobřeží. Last minute Řecko nabízí různé druhy pláží, od písečných až po ty oblázkové. Při výběru lokality pochopitelně dávejte pozor na to, jaký typ dovolené požadujete. Vybírat si můžete z klidnějších letovisek s pár tradičními tavernami nebo živých středisek, kde zábava končívá až v časných ranních hodinách. Ostatně last minute Řecko je nekončící zábava, do které se rádi necháte strhnout ani nevíte jak.

A kam čeští turisté nejčastěji míří? Své last minute zájezdy směřují do oblíbených letovisek Chalkidiky, Kos, Lesbos, Korfu, Rhodos, Santoriny, Kréta, Mykonos či Samos.