Dovolená s all inclusive stravováním je pro Chorvatsko stále populárnější variantou, jak si užít dovolenou bez starostí a zbytečných nákladů. All inclusive služby nabízí dostatečnou kvalitu v podobě stravy i nápojů, pestré animační programy pro děti i dospělé a celou řadu dalších služeb. Pro letošní sezónu se nově celá řada hotelů rozhodla pro all inclusive programy. Nejen proto, aby byli jejich klienti spokojeni, ale také díky zvyšující se poptávce dovolené v tomto stravovacím režimu. Kombinace all inclusive a Chorvatsko budeme slýchávat u dovolené stále častěji.

Chorvatsko pobřeží

Pobřeží Chorvatska, zdroj: soukromý fotoarchív

Co mohu očekávat od all inclusive programu?

Při all inclusive dovolené v Chorvatsku můžete veškeré starosti hodit za hlavu a užívat si svoji zaslouženou dovolenou. All inclusive programy obsahují neomezenou konzumaci jídla i pití místní výroby po celou dobu pobytu zdarma. Pro děti jsou v hotelích připraveny animační programy nebo alespoň minimálně minikluby s dětskými programy.

Jak najít all inclusive dovolenou v Chorvatsku? Zcela jednoduše. Vytipujte si oblíbenou či jinak zajímavou oblast, která je vašemu srdci nejbližší. Prohlédněte si námi nabízené zájezdy s all inclusive službami a rezervujte si svoji příští dovolenou v Chorvatsku online. Společně s naším partnerem vám nabídneme zájezdy od 300 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří.

Proč letos na dovolenou do Chorvatska?

Chorvatsko je nejoblíbenějším místech českých turistů. Láká zejména dostupnost vlasní dopravou po nově vybudované dálnici, tak samozřejmě poměrně dobré ceny, srovnatelné minimálně s cenami v ČR.

Samotné Chorvatsko nabízí neuvěřitelné krásy. Češi nejčastěji navštěvují Jižní, Severní i Střední Dalmácii, Istrii a pak také ostrovy Pag, Krk, Brač, Rab, Hvar či Lošinj.