Dovolená s all inclusive stravováním je pro Chorvatsko stále populárnější variantou, jak si užít dovolenou bez starostí a zbytečných nákladů. All inclusive služby nabízí dostatečnou kvalitu v podobě stravy i nápojů, pestré animační programy pro děti i dospělé a celou řadu dalších služeb včetně komfortního ubytování.

Novinkou pro letošní sezónu je, že se celá řada hotelů rozhodla pro all inclusive programy. Nejen proto, aby byli jejich klienti spokojeni, ale také díky zvyšující se poptávce dovolené bez starostí.

Kombinace all inclusive a Chorvatsko budeme slýchávat u dovolené stále častěji.

Chorvatsko pobřeží

Pobřeží Chorvatska, zdroj: soukromý fotoarchív

Co mohu očekávat od all inclusive programu?

Při all inclusive dovolené v Chorvatsku můžete veškeré starosti hodit za hlavu a užívat si svoji zaslouženou dovolenou. Můžete odpočívat s vědomím, že o vás bude postaráno.

Programy obsahují neomezenou konzumaci jídla i pití místní výroby po celou dobu pobytu zdarma. Pro děti jsou v hotelích připraveny animační programy nebo alespoň minimálně minikluby s dětskými programy.

Pokud chcete ušetřit značné finanční prostředky, právě all inclusive dovolená s dětmi se vyplatí. Vždyť to znáte, děti neustále mlsají a rozpočet dovolené rapidně klesá.

Co je tedy zařazeno do ceny zájezdu? (může se lišit hotel od hotelu)

  • ubytování,
  • transfer z letiště v případě, že máte objednán letecký zájezd,
  • minimálně 3 jídla denně (snídaně, obědy a večeře),
  • svačiny během dne (často například saláty, pizzy, hamburgery, ovoce a zeleninu či hranolky),
  • animační programy pro děti i dospělé včetně hlídaní dětí,
  • místní nealkoholické nápoje,
  • některé hotely nabízí i alkoholické nápoje, ovšem častěji jsme se setkali s tím, že za alkohol si musíte připlatit,
  • některé hotely mají v rámci all inclusive zahrnuty také vodní sporty, posilovnu či jiné aktivity.

Jak najít all inclusive dovolenou v Chorvatsku? Zcela jednoduše. Vytipujte si oblíbenou či jinak zajímavou oblast, která je vašemu srdci nejbližší. Prohlédněte si námi nabízené zájezdy s all inclusive službami a rezervujte si svoji příští dovolenou v Chorvatsku online. Společně s naším partnerem vám nabídneme zájezdy od 300 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří na jediném místě.

Vybrali jsme 5 nejlepších all inclusive hotelů v Chorvatsku

Depandance Maslinik

Přímo u pláže a cca 700 metrů od centra města Tučepi najdeme Depandance Maslinik. Ty patří k hotelu, avšak využívat můžete veškerý servis. Bohatá celodenní strava včetně konzumace alkoholických nápojů od 10 do 24 hodin. Přímý vstup na pláž, hotelový bazén a možnost využívat tenisové kurty, stolní tenis, jízdní kola a další aktivity. 5x týdně se můžete těšit na taneční večery s hudbou.

Hotel Bluesun Bonaca ***

Tříhvězdičkový hotel se nachází na mírném svahu cca 800 metrů od městečka Bol, ale jen 600 metrů od nejkrásnější pláže Chorvatska – Zlatni Rat. K dispozici máte restauraci, plážovou restauraci, aperitiv bar, WI-FI zdarma a také služby all inclusive.

V rámci nich se můžete těšit na plnou penzi, odpolední a pozdní svačiny. Od 10 do 24 hodin káva, čaj, nealkoholické a místní alkoholické nápoje. Animační programy zajišťují mezinárodní animátoři.

Laguna Albatros ****

Kousek od krásné antické Poreče, na Istrijském poloostrově, se nachází uprostřed parku čtyřhvězdičkový hotel Laguna Albatros. Užívat si můžete 100 metrů vzdálenou pláž s oblázky a betonovými plochami stejně jako all inclusive služby.

Ty zahrnují plnou penzi, alkoholické i nealkoholické nápoje, snack u bazénu a teplé nápoje až do 23:30. Zákazníky hodnotí pozitivně zejména výborný servis, úklid pokojů, stravu. Celý dojem trochu kazí malinká pláž sousedící s malým přístavem lodí.

Hotel Mimosa ****

Další z oblíbených hotelů na Istrijské Riviéře. Hotel Mimosa leží cca 300 metrů od centra letoviska Rabac, tedy ideální poloha pro každodenní procházku. Jedná se o komplex hotelů Hedera, Lido Palace (dříve Mimosa) a Narcis.

V rámci all inclusive máte k dispozici plnou penzi, odpolední svačinku a možnost konzumovat neomezeně alkoholické a nealkoholické nápoje v rozmezí od 11 do 22 hodin.

Hotel má dva vnitřní bazény, 3 venkovní bazény, dětský bazén, fitness, sauna, masáže, animace pro děti a dospělé, tenisové kurty, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, dětský klub.

Hotel Club Funimation Borik ****

5 km od chorvatského Zadaru se nachází moderní čtyřhvězdičkový hotel Club Funimation Borik, který mimo nového zázemí nabízí také all inclusive služby na úrovni. Čeká vás plná penze, cooking show, odpolední občerstvení a možnost konzumace nápojů, včetně alkoholu hned ve dvou barech: od 10:00 do 22:00 ve Tramontana baru a od 12:00 do 22:00 na baru u bazénu.

Pláž písčito-oblázková je vzdálena cca 100 metrů od hotelu. Ten disponuje vnitřním a venkovním bazénem se slanou vodou, tobogány, tenisovými kurty, fitness a wellness centrem.

Dubrovník, Chorvatsko

Proč letos na dovolenou do Chorvatska?

Chorvatsko je nejoblíbenějším místech českých turistů. Láká zejména dostupností vlastní dopravou po nově vybudované dálnici, také na poměrně dobré ceny (v rámci all inclusive vám odpadá nutnost starat se o jídlo a pití), srovnatelné minimálně s cenami v ČR a své historické památky, již několik bylo zařazeno na seznam památek UNESCO.

Samotné Chorvatsko nabízí neuvěřitelné krásy. Češi nejčastěji navštěvují Jižní, Severní i Střední Dalmácii, Istrii a pak také ostrovy Pag, Krk, Brač, Rab, Hvar či Lošinj a to je jen hrstka z celkem 1200 ostrovů, které Chorvatsko má.

Pokud milujete historii, vyrazte do opevněného města Dubrovník, které láká na terakotové střechy a dlážděné ulice. Ostatně také právě tomuto místu se přezdívá „perla Jadranu“.