Chcete strávit báječnou dovolenou na pobřeží Jadranu? Pojeďte společně s námi levně do Chorvatska! Díky příznivým cenám ubytování v apartmánech či kempech si může dovolenou dopřát i rodina s nižším rozpočtem. Levně se do můžete do Chorvatska podívat také díky nabídce zájezdů na poslední chvíli, tzv. last minute. Rádi vám pomůžeme vybrat dovolenou dle vašich představ.

Dovolená Chorvatsko levně? Jaké jsou možnosti?

Volba dopravy

Nejlevnější dopravou do Chorvatska je využití autobusu. Při využití autobusu do Chorvatska cestujete téměř bez stresu a starostí. V případě dopravy vlastním automobilem musíte počítat s poplatky a palivem i trochou těch starostí s plánováním trasy. V případě letecké dopravy ušetříte spoustu času. Jedná se o nejpohodlnější, ale zároveň o nejdražší formu dopravy, ačkoliv ceny letenek v akcích vychází velmi levně.

Ubytování

Chcete-li být v Chorvatsku levně a bez zbytečných nákladů, využijte nabídek ubytování v apartmánech, kempech nebo v soukromí. Tyto tři typy ubytování patří na rozdíl od hotelů k těm nejlevnějším. Často využívané jsou také kempy s karavany, které si můžete pronajmout.

Stravování

Chorvatsko je téměř stejné levné jako ČR za předpokladu, že budete nakupovat v supermarketech. Vyhněte se nákupům na plážích či hlavních turistických třídách, kde jsou ceny nadsazené umístěním. Ušetřit můžete i pokud si již z České Republiky nějakou vlastní stravu přivezete.

4 nejlepší kempy Chorvatska

– Campsite Park (Umag)
– Campsite Poljana (Mali Losinj)
– Campsite Poljana (Mali Losinj)
– Camping Adriatic (Primosten)

Proč do Chorvatska?

– Chorvatské jídlo, víno a tradice
– Kultura a architektura
– Nádherné pobřeží a čisté moře
– Dubrovník

Chorvatsko pobřeží

Chorvatsko

Vydejte se s námi do českými turisty nejnavštěvovanější země a navštivte Chorvatsko. Vyberte si z pestré nabídky ubytování, které vám levně nabízíme společně s našimi partnery ve stovkách různých lokalit. Užijte si Chorvatsko na plné obrátky a vydejte se vstříc svým představám o ideální dovolené u moře.

Chorvatsko patří již tradičně k cenově výhodným destinacím, stejně jako Bulharsko a Itálie. Chorvatsko má ale na rozdíl od Itálie a Bulharska své podmanivé kouzlo a jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy. Stejně jako čisté vody Jadranu a nepřeberné množství zábavy. Taková je dovolená Chorvatsko, kterou můžete levně mít i Vy. Pokud vás Chorvatsko jako země zaujala, můžete se podívat na nabídku organizovaných zájezdů, kterou jsme pro vás připravily společně s největším prodejcem zájezdů v ČR.