Máte rádi lenošení na pláži? Rádi se opalujete a čas od času vyzkoušíte některý z adrenalinových vodních sportů? Nebo raději dáváte přednost poznávání archeologických zázraků. Ať už tak či tak, last minute Turecko nabízí hodně. Ohromující písečné pláže, nekonečně žhnoucí slunce, úžasnou kulturu a dávnou historii, bujarý noční život, báječné jídlo a některé z nejlepších historických památek světa. Last minute Turecko je dovolená jak pro páry, rodiny, skupiny a to nejčastěji v období dubna až října.

Last minute Turecko je šest měsíců trvající dovolenková země, to znamená, že je na výběr celá řada termínů. Turisté nejčastěji míří do čtyř přímořských regionů – Izmir, Bodrum, Dalaman a Antalya, kde se nachází celá řada populárních přímořských letovisek u pobřeží Středozemního moře.

Taková letoviska Antalya, Alanya, Kemer, Bodrum, Manavgat či Belek jsou ty nejpopulárnější.

Turecko je společně s Egyptem destinací, kde jsou nabízeny last minute zájezdy s all inclusive službami. Tedy pijte a jezte co hrdlo ráčí, vše je v ceně. Během takové dovolené ušetříte své finanční prostředky, nemusíte si kupovat žádné jídlo a pití, dokonce už nemusíte vynaložit žádné další náklady spojené s dovolenou.

Ne nadarmo se tedy říká, že last minute Turecko nabízí vynikající hodnotu za vynaložené peníze. Pouze 3 hodiny letu z Prahy vás dělí od krásné a čisté země, kde jsou vstřícní lidé a vynikající podmínky pro plnohodnotnou relaxační i poznávací dovolenou.

Kam dále?