Hledáte tip, kam letos na dovolenou s all inclusive stravováním? Vyberte si Turecko, zemi ležící na rozhraní dvou kontinentů i kultur a nebudete litovat. Právě all inclusive dovolená je dle průzkumů největším tahákem Tureckých destinací. Hned poté to jsou překrásné písečné pláže na pobřeží Středozemního moře.Turecko je vyhlášeno svými kvalitními službami a také hotelovým stravováním all inclusive. Někteří dokonce nedají dopustit na své názory, které říkají, že Turecko nabízí kvalitnější all inclusive programy než Egypt či Tunisko. Je pouze na vás, aby jste zjistily zda tomu tak je. Vaše fantastická dovolená v Turecku může začít právě teď, rezervací vybraného zájezdu. Tak s chutí do toho.

Turecko – nádherné pláže, široká nabídka aktivit a netradiční jídlo

Dovolená Turecko Turecké pláže patří mezi ty nejkrásnější. Přesvědčit se o tom můžete například při dovolené v regionu Antalya, kde se nachází fantastická střediska Side a Alanya. Pláže jsou synonymem čistého moře a kvalitních pláží posetých zlatavým pískem.

Pokud se vaše dovolená neodehrává pouze v hotelových resortech s all inclusive stravováním, ale máte raději zábavu a nejrůznější aktivity i v tomto případě si přijdete na své. Turecko je starobylá země, která láká k poznávání prastarých památek. Od tradičních tureckých lázní až po biblické amfiteátry. Vydat se můžete například na výlet pod vodopády Manavgat.

Turecké jídlo patří také mezi fantastickou zábavu. Některého hotely v rámci all inclusive stravování nabízejí tzv. tematické kuchyně, kde jeden večer prožijte pod taktovkou tradičních tureckých pochoutek. Hned potom si můžete vychutnat při hotelových programech tradiční turecké břišní tance a lidovou hudbu.

Pro koho je Turecko all inclusive?

Osobně bych doporučil dovolenou v Turecku pro ty, kteří touží po odpočinku bez zbytečných starostí. Díky all inclusive programům se nemusíte starat co si dnes uvaříte k večeři, nemusíte se starat o to, jestli máte nakoupeno dostatek pití. Vše je totiž v ceně dovolené. Můžete pít a jíst po celý den, zcela zdarma a bez ostychu.