Malta

All inclusive dovolená na ostrově Malta nabízí vše, co turisté jako vy žádají. Nádherné pláže, dostatek slunečného počasí, skvělé jídlo i řadu historických památek. Malta je svými plážemi vhodná také pro rodiny s dětmi a cool přímořská města ocení i mladí lidé toužící po zábavě ve dne i v noci.

Rezervujte si u nás dovolenou na Maltě all inclusive. Vyberte si termín, hotel a užívejte si zaslouženého odpočinku.Proč dovolená Malta all inclusive?

Malta láká různé druhy cestovatelů. Stylová městská centra lákají mladé, zatímco slunečné pobřeží rodiny s dětmi. S all inclusive dovolenou máte navíc veškeré své výdaje pod kontrolou, takže vám poradíme, co se dá na Maltě dělat s ohledem na váš rozpočet.

  1. Pláže. Mellieha Bay je nejpopulárnější pláž na ostrově. Je také nejdelší. Zdejší pozvolný vstup do moře láká především rodiny s dětmi. Ty se zde budou cítit opravdu bezpečně. Na pláži je spousta kaváren a občerstvení.
  2. Stylová přímořská města. Sliema a St Julian jsou populární přímořská městečka s dlouhými promenádami, luxusními obchody typu Prada či Gucci a nespočetně kavárnami. Zkrátka středomořská pohoda jak se patří.
  3. Letní pouliční festivaly. Léto na Maltě je zkrátka jeden velký svátek. Téměř každá vesnice pořádá v létě nějaký festival na oslavu svého patrona. Znamé jsou jako Festas a doprovází je průvody, ohňostroje, spousta jídla a pití a tančící lidé v ulicích. Je zkrátka povinnost některý z těchto festivalů navštívit a nasát atmosféru této kultovní země.
  4. Večerní zábava. St Julian je místo, kde to po setmění ožívá. Bary a kluby kousek od náměstí jsou plné k prasknutí. Lidé se baví až do časných ranních hodin v rytmu salsy a tančí až do časných ranních hodin.
  5. Popeye Village. Znáte známou pohádku Pepek Námořník? Tak právě Popeye Village jsou jedním z míst, kde se autor nechal inspirovat. Najdete tu pomník slavného komiksu, zábavný park pro děti, projížďky lodí, vodní trampolíny i terasu pro opalování.

All inclusive na Maltě levně

V ceně dovolené na Maltě s all inclusive stravováním by jste měli mít:

  • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • Svačiny během dne
  • Alkoholické a nealkoholické nápoje zejména místní výroby po celý den
  • Dle hotelu pak: lehátka u bazénu, animační programy a možnost využívat vybavení hotelu

Kdy vyrazit na Maltu?

Nejkrásnější počasí na Maltě je od července do září, kdy průměrné teploty přesahují třicítku. Na podzim je stále teplo a slunečno. Vyhřáté je po létě také moře. V pohodě tak můžete vyrazit i v říjnu. Jarní teploty (květen a červen) jsou o něco nižší a je třeba počítat s občasnými dešťovými přeháňkami.