Pokud vám nevadí, že na dovolenou odjedete třeba během příštích 48 hodin, ale zato ušetříte spoustu peněz, pak určitě vybírejte tzv. zájezdy na poslední chvíli, známé také pod názvem last minute.


Letecký zájezd na poslední chvíli od 5 980 Kč


Dovolená na poslední chvílí – letecký zájezd za hubičku

S trochou nadcházky lze již z našeho nadpisu odvodit hlavní výhodu cestování na posledních chvíli. Je jí cena.

Ušetřit můžete správným výběrem i tisíce korun. A v tuto chvíli nastupujeme my. Pomůžeme vám vybrat dovolenou ve zlevněných last minute nabídkách do celého světa. Doporučíme vám, kde si zájezdy rezervovat bezpečně a rychle přes internet.

Běžně se totiž stává, že nejvýhodnější dovolená na poslední chvíli je vyprodána během několik hodin. Naštěstí je nabídka tak široká, že si vybere každý. Doporučujeme proto jednat rychle.

Letecký zájezd lze sehnat i za nižší tísíce korun a to například do Turecka, Bulharska, Řecka, Tunisu či Egypta.

Kde si rezervovat levné zájezdy na poslední chvíli?

V České republice máme dvě největší cestovní agentury. Jsou jimi Invia.cz a Dovolena.cz od Student Agency. Obě agentury zprostředkovávají zájezdy více než 300 cestovních kanceláří z Česka, Slovenska i Německa a to za stejné ceny, jako má samotná cestovní kancelář. Agentura je placena provizí z ceny zájezdu, takže si konečné ceny nenavyšuje.

Španělské pobřeží

Dovolená na poslední chvíli Egypt

Velmi oblíbenou destinací s širokou nabídku zájezdů na poslední chvíli se pyšní severoafrický Egypt. Ačkoliv jeho popularita klesá, právě zvýhodněné ceny zájezdů, kdy můžete vycestovat na dovolenou doslova za nižší tisíce korun je velmi lákává.

Co říci o Egyptu. Krásná země s bohatou historií a kvalitní all inclusive hotely. Lidé sem často jezdí buď poznávat historické památky nebo odpočívat do hotelových resortů.

Dovolená Kuba na poslední chvíli

Mezi exotikou vede poptávka zájezdů na Kubu. Tento karibský ráj je ukázkou toho, jak může vypadat dovolená snů. Zavřete oči a představte si krásné bílé pláže, palmy lemující pobřeží a sebe na lehátku s koktejlem v ruce. Tak taková je dovolená Kuba na poslední chvíli.


Letecký zájezd na poslední chvíli od 5 980 Kč