Madeira

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v Portugalsku bez stresu a starostí? Chcete získat za své peníze skvělé služby a mít dovolenkových rozpočet plně pod kontrolou? Pak pro vás bude nejlepší Madeira all inclusive. Za fantastickou cenu se dostanete na portugalských ostrov s celoročně fantastických počasím, jehož kouzlo vás ihned uchvátí? Nevěříte? Přesvědčete se.Jaký je ostrov Madeira?

Madeira je ohromující ostrov plný přírodních krás. Mísí se tu hory, zeleň a moře. Východní část ostrova tvoří přírodní rezervace a sopka. Celé toto přírodní území je protkáno řadou stezek, díky kterým můžete objevovat třeba exotické scenérie nebo celou škálu volně žijících živočichů.

Pobřeží Atlantiku, které omývá Madeiru je útočištěm pro řadu vodních aktivit – od potápění, šnorchlování po plachtění a pozorování velryb či delfínů.

Madeira v létě

Madeira od června do začátku září ožívá. Téměř každý týden se na ostrově koná nějaká slavnost nebo festival. Slaví se vše a vždy se skvělým jídlem. Jedním z vůbec nejoblíbenější festivalů je Madeira Wine Rally, který se koná v srpnu a také květinové slavnosti.

Jaké jsou nejlepší all inclusive hotely na Madeiře?

Dovolená Madeira all inclusive nemá příliš širokou nabídku. Většina cestovních kancléři nabízí zájezdy se snídaní nebo polopenzí. I přesto existují výjimky. Jaké jsou tedy nejlepší hotely na Madeiře a kam se vydat?

Nejprodávanější zájezdy ale míří do hotelů s polopenzí a snídaní. Patří mezi ně:

Pláže na Madeiře

Madeira all inclusive nabízí ideální podmínky pro plážovou dovolenou u moře. Většina pláží je zbarvena do tmavší barvy, což způsobuje sopečný písek. Na pohled možná nepůsobí příliš vábně, ale kvalitou tento povrch rozhodně netrpí.

Pokud ale dáváte raději přednost zlatavým písečným plážím, ani o ty nebude ochuzeni. Na ostrov se speciálně dováží. Stejně jako písečné pláže, najdete na ostrově Madeira i řadu oblázkových pláží.

Nádherná písečná pláže je například na blízkém ostrůvku Porto Santo. Tipem je návštěva Porto Moniz, kde si vyzkoušíte koupání v lávových bazénech.