Chcete na dovolenou k moři letecky z Ostravy? Žádný problém. Během roku létá do zahraničí z letiště Leoše Janáčka několik pravidelných spojů a během letní sezóny několik speciálů rovnou do přímořských destinací jižní Evropy a Severní Afriky.

Ušetřený čas, který by jste strávili na cestě na letiště Václava Havla do Prahy, můžete využít na cokoliv jiného. Navíc ceny zájezdů jsou již srovnatelné s těmi z Prahy a tak neexistuje jediný důvod pro to, abychom složitě dojížděli.

Termínů je každoročně z Ostravy připraveno dostatek a tak Praha přichází v úvahu jedině tehdy, pokud bychom si z nabízených leteckých zájezdů nevybrali.

pobrezi

Letecky z letiště Ostrava Leoše Janáčka

Odlétat budete z letiště v Leoše Janáčka v Ostravě nejspíše se společností Travel Service, která vypravuje většinu leteckých spojů. Některé lety budou přímé u jiných se dočkáte mezipřistání v Brně.

Doba letu je závislá na jednotlivých destinacích. Například do Turecka to trvá přibližně 2,5 hodiny. Cesta do ostatních destinací bude trvat zpravidla od 1 hodiny a 30 minut do 3 hodin a 30 minut.

Kam se můžeme vydat letecky z Ostravy k moři?

Letecké zájezdy z Ostravy pro seniory 55+

Hitem poslední sezóny je tzv. dovolená 55+ z Ostravy. Jedná o akční dotované zájezdy v rámci programu Europe Senior Tourism. Úkolem je pomocí finančních příspěvků zvýhodnit některé zájezdy do vybraných hotelů mimo hlavní turistickou sezónu pro seniory, kteří dosáhli požadovaného věku 55 let. Za stejných podmínek pak s vámi může vycestovat také doprovod v jakémkoliv věku. Vyrazit můžete například do Andalusie, na Mallorcu, Sicílii, Kypr nebo do Černé Hory a Bulharska.

Vyberte si termín, hotel, stravování a vyrazte

Od dovolené letecky z Ostravy vás dělí jen pár zodpovězených otázek. Vyberte si volný termín, projděte si nabídku hotelů, vyberte si stravování formou all inclusive, polopenze, snídaně nebo vlastní stravování, zájezd si rezervujte a pak již čekejte na datum vašeho odletu. Přejeme hezkou dovolenou.