Chcete letos prožít báječnou dovolenou u moře? Rezervujte si zájezdy do Bulharska letecky a nechte se hýčkat na pobřeží Černého moře. Vyzkoušejte nejrozšířenější, nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob cestování a vydejte se na dovolenou do Bulharska letecky. Užijte si neopakovatelnou atmosféru na některém z nejznámějších letovisek.

Letecky do Bulharska

Letní dovolená BulharskoRázem zjistíte, že dovolená v Bulharsku letecky vás vyjde velmi levně. I autobusem se dá do Bulharska dojet, cesta je ovšem zdlouhavá (k moři přes 30 hodin) a i přes stále se zlepšující bezpečnost budete muset projet některými státy s nižší reputací. Letecky do Bulharska je tak prozatím nejrozšířenější způsob dopravy.

Pokud míříte na dovolenou do Bulharska letecky, tak většina leteckých dopravců přistává buď v letovisku Varna nebo Burgas (letiště jsou od města vzdálena 9 respektive 13 kilometrů). Odtud vás pak autobusem dopraví již sama cestovní kancelář.

Doba letu z Prahy do Bulharska je cca 2 hodiny.

Bulharsko

Bulharsko jako destinace je dostupná letecky již za 2 hodiny. Právě proto se obliba turistických destinací na pobřeží Černého moře neustále zvyšuje. Jedním z důvodů je také fakt, že vás dovolená v Bulharsku vyjde levněji než v jiných turisticky oblíbených státech, ikdyž je třeba přiznat, že v poslední době v turisticky oblíbených destinacích ceny stoupají.

Oblíbená letoviska Bulharska

Pokud míříte na do Bulharska, pravděpodobně budete v jednom ze dvou hlavních regionů – Burgas a Varna.

Region Burgas nabízí idylické pláže a dobrou hodnotu za vynaložené peníze. Mezi oblíbená letoviska patří Neseber, Elenite či Obzor.

Druhým regionem je Varna. V něm naleznete letoviska jako je Albena či velmi oblíbené Zlaté Písky.

Kam se nakonec letecky do Bulharska vydáte, záleží pouze na vašem výběru.

Mohlo by vás zajímat: