Toužíte levně navštívit Bulharsko? Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Černého moře? Nechte to na nás a vydejte se s námi letecky, vlastní dopravou nebo autobusem k moři za senzační ceny. Bulharsko levně si můžete objednat právě teď z široké nabídky zájezdů našich partnerských agentur. Vydejte se s námi Bulharska a vychutnejte si krásné pláže i oblíbená letoviska s podmanivou atmosférou. Právě Bulharsko vás přesvědčí o tom, že i levná dovolená může být ta, o které již dlouho sníte.

Je opravdu Bulharsko tak levné?

Bulharsko je ještě jednou z mála zemí, kde lze sehnat leteckou dovolenou velmi levně. Zvýšený zájem o Bulharsko rapidně přispívá k modernizaci jednotlivých letovisek i hotelů. Některé totiž stále pamatují doby komunismu, ale téměř před očima se celá scenérie mění do moderní podoby.

Pokud se chcete vydat letecky na dovolenou do Bulharska, doporučujeme vám vybrat si zrekonstruovaný hotel s all inclusive stravováním, kterých je na výběr dostatek a za poměrně dobré ceny. Pokud chcete opravdu ušetřit vyplatí se ubytování v soukromých apartmánech. Nutno však počítat s krátkou procházkou k moři a také s nižší kvalitou nabízených služeb. Také stravu si v tomto případě budete muset zajistit sami.

Levně do Bulharska se můžete vydat také díky last minute zájezdům. Pokud se tak rozhodnete, doporučujeme vám vybírat velmi pečlivě hotely. Některé vám totiž nabídnou dovolenou velmi levně, ale jejich kvalita není nijak oslnivá. V takovém případě vám doporučujeme přečíst si recenze turistů, kteří již hotel před vámi navštívily.

Výhodou zájezdů formou last minute je možnost rozhodnutí ze dne na den, kdy chcete letět. Nevýhodou je nižší nabídka zájezdů a někdy také obsazenost vámi vybraného termínu. Naopak ušetřit a vydat se levně do Bulharska můžete pokud plánujete dovolenou s předstihem v tzv. first minute termínech.

Pokud vás dovolená v Bulharsku láká a chcete jí levně, podívejte se na nabídku našich partnerských agentur, které zajišťují zájezdy od více jak 300 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří.

Letní dovolená Bulharsko Moře