Hotel Sea Gull, Egypt
Zdroj fotografie: Invia.cz

Chystáte se na dovolenou s celou svou rodinou a přejete si, aby si pobyt u moře užily zejména vaše děti? Dejte si záležet nejen s výběrem letoviska, ale i s výběrem hotelu. Co říkáte na takovou dovolenou u moře s tobogány? Děti z ní budou nadšené a vy budete spokojeni, že se vaše ratolesti zabaví.

Aquaparky se zábavnými atrakcemi

Neustále roste počet hotelů, jejichž součástí jsou aquaparky, vodní světy a velké bazény s tobogány. Aquaparky jsou přizpůsobené dětem všech věkových kategorií a nechybí v nich pirátské lodi, skluzavky, tobogány, mělké bazény, líné řeky a chrliče vody ve tvaru zvířat.


Pobyt v hotelu s tobogány si užijí i dospělí

Dovolená s dětmi u moře s tobogány bude splněným snem dětí i dospělých. Na ty tu čekají bazény s kroucenými tobogány nebo vysokými skluzavkami, které jim vženou adrenalin do těla. Některé aquaparky mají dokonce v bazénu bar s nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.

Široká nabídka hotelů s vodním světem

Do hotelů s aquaparkem mohou vyrazit také mladé páry nebo party přátel. Vždyť vodní atrakce milují dospělí stejnou měrou jako děti! V těchto hotelích nepoznáte, co je to nuda. Největší nabídku hotelů s aquaparky naleznete na internetu. A pokud využijete last minute akci, pořídíte zájezd za mnohem nižší ceny.

Vysoká úroveň hotelů s aquaparky

Prožijte dobrodružství a odvezte si spoustu nezapomenutelných zážitků! Hotely s aquaparky a vodním světem jsou tu pro všechny, kdo milují proud nekonečné zábavy pod sálajícím sluncem. Vyzkoušejte hotely s vodními ráji, které nabízejí skvělé zázemí všem věkovým kategoriím.

Kam se vydat dovolenou s tobogány?

Hotely s aquaparky se nacházejí ve všech turisticky oblíbených zemích, a to hlavně v Bulharsku, Španělsku, Řecku, Turecku, Tunisku, Egyptu a na Kanárských ostrovech. Turisté nejčastěji míří do hotelu Aquapark Eri Beach na Krétě, hotelu Klas Dom v turecké Alanyi, hotelu Meninx na Djerbě, hotelu Fiesta Beach Club v Tunisku, resortu Old Palace Resort v Egyptě nebo do hotelu Solaris v Chorvatsku.

Vodní světy jsou zárukou zážitků

Zaujala vás dovolená s dětmi u moře s tobogány? Cestovní kanceláře nabízejí řadu zájezdů do hotelů s aquaparky a byla by škoda toho nevyužít. Tyto hotely uspokojí všechny, komu nestačí obyčejné bazény a chtějí pořádné vodní atrakce. Hotely s vodními světy se postarají o blaho a spokojenost svých hostů a pečují o čistotu bazénů a bezpečnost atrakcí.

Možné nevýhody hotelů s aquaparky

Říkáte si, zda má ubytování v hotelích s aquaparky nějaké nevýhody? Počítejte s tím, že v těchto hotelích je zvýšený hluk, protože jsou v nich nejčastěji ubytovány rodiny s dětmi. To nemusí vyhovovat lidem, kteří touží po klidné a relaxační dovolené. Pokud cestujete do hotelů s vodními světy s dětmi, zřejmě je nebudete moci dostat z aquaparků k moři. Navíc v hlavní sezóně bývají aquaparky plné a je zapotřebí obrnit se trpělivostí.

Dovolená s dětmi u moře s tobogány dopadne vždy na jedničku. Stačí vybrat kvalitní hotel se třemi až čtyřmi hvězdičkami a pročíst si recenze na internetu. Ty vám napoví, zda bude hotel splňovat vaše představy.