Navštivte s námi Kanárské ostrovy levně a zjistěte proč jsou známé jako šťastné ostrovy. Jen velmi málo tak blízkých ostrovů dokáže nabídnout celoročně skvělé klima a mnoho špičkových letovisek. Celoroční slunce umožňuje najít si levnou dovolenou na Kanárských ostrovech třeba i v zimních měsících.O Kanárských ostrovech

Sedm ostrovů je jako sedm různých osobností. Aby jste plně poznali rozmanitost Kanárských ostrovů, musíte navštívit všechny. Příroda se tu totiž pořádně vyřádila. Většina těchto sopečných ostrovů ležících severozápadně u pobřeží Afriky a jihozápadně od Španělska nabízí nádherné písečné pláže, překrásnou krajinu a plně vybavená letoviska. Vychutnejte si s námi levně dovolenou na klidném ostrovu El Hierro nebo se připojte k zábavě na největším ostrově Tenerife.

3 nejoblíbenější Kanárské ostrovy

Tenerife je největší a neoblíbenější destinací Kanárských ostrovů. Kombinuje tradiční plážové letovisko s horskými scenériemi v pozadí. Rezervujte si levnou dovolenou na náročnějším jiho-západním pobřeží Costa Adeje nebo by jste raději strávili příjemné večery v přístavu se zlatavým pískem Playa del Duque? Záleží na vás.

Lanzarote nabízí krásné písečné pláže a sopečné vnitrozemí ostrova. Jedná se také o ostrov, který leží nejblíže Africe. Mezi oblíbená letoviska patří Playas de Papagayo a klidné letovisko s černými písečnými plážemi v Playa Quemada.

Gran Canaria je stejně populární jako Tenerife, s tím rozdílem, že tu můžete najít více tišších a turisticky nepolíbených míst. Je jím například stará rybářská vesnice Puerto de Mogán na jižním pobřeží, která je lemována bary a kavárnami.

Levná dovolená Kanárské ostrovy již od 12 490 Kč

Další ostrov Fuerteventura nabízí nejvíce pláží a obrovské duny táhnoucí se na míle daleko. Oproti tomu La Palma je nejzelenější ostrov s nejjasnější oblohou. La Gomera a El Hierro jsou přírodní ostrovy, kde si na své přijdou milovníci lesních cest a pěší turistiky.

Levná dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou kolébkou vodních sportů. Vyzkoušet si tu můžete windsurfing, kiteboarding nebo klasické surfování.

Milovníci zlatavých písečných pláží mohou vyrazit k písečným dunám na Fuerteventuře. Naopak děti se vyřádí v některém z rozličných vodních parků na Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura.

Levně si tu můžete zahrát i golf na některém z předních golfových hřišť v Lanzarote, Fuerteventura a Tenerife. To vše s výhledem na krásný Atlantik.

Pěším turistům pak doporučujeme navštívit klikaté cestičky ve starých lesích v La Gomera, sopečné vrcholky El Hierro a svěží tropické lesy v La Palma.