Toužíte navštívit jeden z nejoblíbenějších Baleárských ostrovů? Pojeďte s námi na ostrov Malorka a odpočiňte si od každodenních starostí na pulzujícícm místě, kde dobrodružství a odpočinek nabývá zcela jiné hodnoty. To vše si můžete dopřát levně v rámci tzv. last minute zájezdů s nejnižšími cenami za posledních 5 let.


Malorka last minute od 7 333 Kč


Ostrov Malorka

Malorka je největší z Baleárských ostrovů. Již tradičně patří mezi cestovali mezi neoblíbenější místa Středozemí. Turisté zde mohou obdivovat rozsáhlé historické památky, nádherné písečné pláže, pulzující města s rušným nočním životem, tak i velmi dobré turistické podmínky. Místní obyvatelé jsou považování za jedny z nejpohostinnějších v širokém okolí.

Pokud toužíte po dobré náladě a odpočinku v rámci vašeho last minute zájezdu patrně neexistuje lepší místo. Zdejší pravidla totiž říkají, že po obědě se nedělá. Proto zde platí tradiční odpolední siesty, které trvají přibližně 3 hodiny. Během této doby je čas pouze na relaxaci a povídání si s přáteli. Cílem je vyhnout se fyzické námaze v největších pařácích. Pak ale celá Malorka ožívá. Navštívit můžete stovky kaváren, restaurací i barů po celém ostrově, které žijí až do časných ranních hodin.

Počasí Malorka

Malorka nabízí skvělé klimatické podmínky. To znamená, že pokud si již zaplatíte svůj last minute zájezd na Malorku v koupací sezóně máte zpravidla zajištěno slunce a teplo po celou dobu pobytu. Slunce tu totiž svítí 300 dní v roce.

Teploty tu přesahují pravidelně 30 stupňů celsia, ale díky čistému vlahému vzduchu, který vane ze Středomoří je pocitově mnohem příjemněji.

pobrezi

Letoviska Malorky

Malorka nabízí last minute zájezdy do nejrůznějších částí. Nejkrásnějších pláž nabízí letovisko Alcudia, naopak mezi turisty nejoblíbenější je letovisko Cala d´Or. Máte rádi luxus a komfort? Pak si prohlédněte nabídku last minute do letoviska Playa de Muro na severu ostrova, kde naleznete především luxusní nově vystavené hotelové resorty.

Malorka – ostrov plný zábavy

Dovolenou na ostrově Malorka vyhledávají rodiny s dětmi, cestovatelské dvojice i mladí lidé. Malorka je totiž ostrov vhodný k relaxaci a odpočinku, poznávání ale hlavně zábavě.

Děti se mohou vyřádit na některém z vodních sportů a ti starší na jednom ze 13ti golfových hřišť, které tu najdete. Co však doporučujeme my, je vypůjčit si na celý den auto a udělat si výlet po ostrově za novými zážitky.


Malorka last minute od 7 333 Kč