Logo Invia.cz

Cestovní agentura Invia je největším prodejcem zájezdů v České Republice. Svým zákazníkům nabízí nespočet výhod. Mezi tu největší patří nabídka několika milionů zájezdů od více jak 315 cestovních kanceláří z Česka, Slovenska a Německa na jediném místě. Zobrazte si nabídku Invia first minut a vyberte si dovolenou s předstihem. Největší slevy budou ukončeny již počátkem února.Proč first minut s Invia?

Invia je 12 let na trhu. Za tu dobu odbavila více než 1 milion klientů s 98% spokojeností.

Invia garantuje nejnižší ceny. Což znamená, že zájezdy u nich nakoupíte za stejných podmínek jako u pořádající CK a ještě k tomu získáte další výhody. Platí jak u first minut, tak i u ostatních zájezdů.

Chytrá záloha 500 Kč je časově omezená akce do platná do konce února, kdy si můžete dovolenou rezervovat za 500 Kč a zbytek doplácíte později. Výhodou je, že si můžete vybrat termín i hotel z širší nabídky zájezdů než pak v last minute sezoně. Aktuálně je možné vybírat u této akce z více jak 2,5 milionů termínů dovolené. Akce je platná pro léto 2015 a pouze u Invia.cz

FAKTOR 100 – Nejbezpečnější nákup dovolené v ČR. Invia zaručuje v případě krachu pořádající CK zaplatit klientovi 100% uhrazených peněz zpět na účet klienta do 30 dnů formou poukazu, který pak můžete do 1 roku využít na nákup libovolného zájezdu. Nemusíte mít obavu, že o své peníze v případě koupě zájezdu přijdete.

First minut na Invia brzy končí

Chcete-li nakoupit nejvýhodněji, pospěšte si. Největší slevy u first minut zájezdů končí již 31. ledna. Ovšem first minute na léto 2015 pokračují i v dalších měsících s dalšími akčními slevami.

Mimo jiné můžete vybírat z first minut zájezdů také u německých cestovních kanceláří. U nich je známo, že nabízejí kvalitnější zájezdy, lepší podmínky v hotelech a koneckonců i nižší ceny zájezdů.

Využijte first minut u Invia a vyberte si svůj zájezdu s předstihem. Léto 2015 se blíží.