Logo Invia.czCestovní agentura Invia poskytuje last minute zájezdy do celého světa za bezkonkurenční ceny. Jedná se o největšího online prodejce zájezdů na českém internetu, přes který si každoročně objedná své last minute zájezdy statisíce českých turistů. Mezi cestovními agenturami v podstatě nemá CA Invia konkurenci.

Invia shromažďuje nabídky last minute zájezdů od 342 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří na jediné místo a to již více jak 10 let. Invia se může pyšnit řadou získaných ocenění od jednotlivých cestovních kanceláří i hotelových resortů za nejlepšího prodejce last minute zájezdů v ČR.

Last minute od Invie si můžete zakoupit jednak na oficiálních stránkách INVIA.cz nebo v jedné z 60ti kamenných poboček po celé republice. Společnost Invia.cz také působí na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

Invia last minute zájezdy za hubičku

Dovolená Turecko Invia nabízí last minute zájezdy do všech koutů světa. Můžete si objednat zájezdy do oblíbených destinací Egypta, Turecka, Tuniska, Španělska, Itálie či Řecka, tak i do exotičtějších lokalit, jako například na Kubu, do Dominikánské Republiky, Thajska, na Srí Lanku nebo třeba do Keni.

V nabídce Invia nalezneme mimo last minute zájezdů také předprodej first minute zájezdů, letenky či ubytování.

Rezervovali jste si již dovolenou u cestovní agentury Invia, prozraďte nám, jak jste byli spokojeni s jejími službami?