Dovolená ŠpanělskoRádi by jste si rezervovali výhodně zájezdy na Kanárské ostrovy? Doporučujeme vám last minute dovolenou s all inclusive stravováním. Během vašeho pobytu nemusíte zbytečně utrácet za drahé španělské jídlo, veškeré stravování máte totiž v ceně zájezdu. Kanárské ostrovy all inclusive, to je ta pravá pohodová dovolená.

Kanárské ostrovy patří tradičně mezi nejpopulárnější dovolenkové destinace. Nabízí nádherné pláže, báječné koupání, tak i vynikající služby včetně all inclusive stravování v hotelových komplexech. Mimo to musíme zmínit i klasickou španělskou veselou náturu, která je velmi návyková a vaši dovolenou to pouze jen umocní.

A co dělat u Atlantského oceánu? Můžete obdivovat například skvostnou architekturu, ochutnávat tradiční pokrmy nebo se vydat na některý z výletů do středu ostrova Tenerife, na nejvyšší horu ŠpanělskaPico de Teide. Mezi nejoblíbenější ostrovy patří Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura a Lanzarote.

Španělská kuchyně

Kanárské ostrovy leží mezi Evropou a Amerikou, což se promítá též do typické místní kuchyně. V hotelích ovšem počítejte s mezinárodní kuchyní. Tradiční jídla ochutnáte v případě, že hotel nabízí tzv. tematické večeře.

V restauracích počítejte s klasickými pokrmy – tapas (malé porce jídla tzv. svačinky, například plátky šunky, sýry či uzené ryby). Nechybí mořské plody, tradiční paela, hovězí i vepřové maso na různé způsoby.

Kanárské ostrovy s all inclusive – ničím nerušená dovolená

All inclusive je forma stravování ve které můžete po celý den konzumovat jídlo i pití v hotelu zcela zdarma a v jakémkoliv množství. Typicky je celý den rozdělen do několika sektorů, od snídaně, svačin, oběda, snacků až po večeře. Kanárské ostrovy si tak budete moci užít plnými doušky.