Okružní plavby lodí Středomořím, jež se nachází mezi třemi kontinenty – Afrikou, Evropou a Asii – patří mezi nejoblíbenější nejžádanější oblast plaveb. Dovolená na lodi nabízí spoustu zážitků, ale především originální způsob jak poznávat svět.

Vyhledejte si plavby po Středomoří pomocí našeho vyhledávače nebo stisknutím zeleného tlačítka. Dostanete se na aktuální nabídku nepřeberného množství zájezdů a termínů s vlastní, leteckou i autobusovou dopravou.


Plavby perlami Středomoří již od 2 760 Kč


Proč plavba středomořím?

Oproti suchozemské dovolené má ta na lodi několik zajímavých výhod. Pojďme si tedy připomenout, čím že je plavba Středomořím tak výjimečná:

  • Poznáváte nejrůznější místa. Vše během jediného zájezdu. Zakotvíte v několika zemích a na několik věhlasných místech.
  • Poznáváte nové lidi. Přeci jen loď je menší než lecjaké letovisko. Spoustu lidí tak budete potkávat denně na palubě a seznamovat se.
  • Lodní kuchyně. Specifická lodní kuchyně je na nadstandardní úrovni.
  • Budete odpočívat. Plavby lodí po středomoří poskytují vysoký komfort a velké množství společenských i sportovních aktivit. Nudit se nebudete. Odpočívat můžete u bazénu nebo na terasách při nepopsatelném výhledu z lodní paluby.
  • Východ a západ slunce jako nikde jinde. Říká se, že tento pohled je nezapomenutelný a budete na něm doslova závislý.

Co bývá v ceně?

Služby v ceně se líší v závislosti na jednotlivých zájezdech, ale většina jich obsahuje:

  • Ubytování v kajutách s TV, Wifi, minibarem, koupelnou a sprchou, manželskou postelí a 24 hodinovou službou.
  • Některé zájezdy mají v ceně dopravu, u jiných je nutné dopravit se na místo sám.
  • Plná penze. Jídlo je podáváno 5x denně od specialit středomořské kuchyně po mezinárodní kuchyni. Jídlo je většinou podáváno do půlnoci.
  • Zábava. Můžete zdarma využívat lodní bazény, vířivky, kina, fittness centra, knihovny, bary, restaurace, kasina či night cluby, kurzy a zábavné programy. Například kurzy tance, jógy či různé soutěže.
  • Hlídání malých dětí

Plavba lodí po středomoří

Loď Costa Serena

Středomoří je pro českého turistu známé a lehce dostupné. Mimo krásného moře a teplého počasí nabízí také celou řadu historických památek a přírodních krás, které stojí za to vidět.

V rámci jedné plavby lodí můžete poznat například historické pamětihodnosti Řecka, honosná města Francouzské Riviéry, kulturně bohatou Itálii nebo temperamentní Španělsko. Zastavit se můžete i na severu Afriky v Tunisu, Turecku či Egyptě nebo na některém ze středomořských ostrovů, jako je Malta či Sardínie.

Okružní plavby Středomořím zkrátka nejsou jen obyčejnou dovolenou.