Chcete mít letos netradiční silvestr? Pak si vychutnejte příchod nového roku u moře. Nechte se inspirovat našimi tipy, kam na silvestra k moři 2016 a užívejte si sluníčka a teplého počasí i v tento čas.

Silvestr u moře se stává mezi milovníky tepla stále oblíbenější. Vždyť je to významný den, tak proč jej nestrávit výjimečným způsobem v zahraničí. Máte tak jedinečnou možnost přivítat nový rok jiným způsobem podle odlišné kultury obyvatel dané země.

Silvestr v ČR vs. Silvestr u moře

  • Český silvestr – Čeká vás tradiční večer plný návštěv, tmy, chmurného počasí a nudného televizního programu.
  • Silvestr u moře – Počasí blížící se 30 °C teplotách, jemný písek rozplývající se pod vašima nohama, azurově čisté moře, divoké párty na pláži a krása tajemných míst.

Co vás zaujalo více?

Nejnavštěvovanější destinace 2016

Silvestr v Egyptě

Baštou silvestrovských zájezdů k moři je Egypt. Není daleko, teploty tu dosahují na příjemných 26 °C přes den a teplota moře je stále vhodná ke koupání. Pokud by na vás bylo přeci jen moře studené, můžete využít vyhřívané hotelové bazény.

V hotelových komplexech jsou na silvestra v Egyptě připravení, takže nebude chybět přípitek na nový rok včetně hudebních produkce a zábavy končící až v pozdních ranních hodinách.

Vzdálená exotika nabízí více možností aneb silvestr v exotice

Pokud chcete na silvestra k moři, patrně budete muset sáhnout po některé ze severoafrických zemí nebo exotice. Pojďme se podívat, které destinace vévodí oblíbenosti exotické silvestrovské dovolené u moře.

  • Silvestr na Kubě a v Dominikánské Republice – krásné počasí, párty, karibik – silvestr jak se patří
  • Silvestr Kapverdy – klidnější silvestr u pobřeží Afriky v teplém počasí
  • Silvestr v Emirátech – Netradiční silvestr v Dubaji a dalších emirátech pro klidnější povahy
  • Silvestr v Thajsku – Další bašta exotických pobytů u moře s oslavami příchodu nového roku
  • Silvestr na Mauriciusu – luxusní vítání nového roku pro podnikatele a bohaté
  • Silvestr v Mexiku – rušný Cancún slaví silvestra až do rána.

Netradiční silvestrovské destinace? Senegal, Srí Lanka, Maledivy, Isla Margareta či Keňa.

Pár tipů na závěr

Silvestrovské pobyty u moře doporučujeme objednávat s co největším předstihem, protože postupem času se ceny zvedají. Během listopadu a prosince jsou nejvyšší.

Většina lidí volí 10-14 denní zájezdy, během nichž stráví u moře nejen příchod nového roku, ale také vánoce. Odhadem vyjede během prosince k moři až 50 tisíc Čechů a toto číslo každým rokem narůstá.