Rádi by jste se letos vydali na dovolenou do slunné Itálie? Zvolte si dnes již velmi pohodlnou a standardní cestu klimatizovaným autobusem. Levná doprava na místo pobytu je dnes k dispozici po celý rok, a to ať už se chystáte na pláž či na některou z vyhlášených sjezdovek. Autobusem do Itálie se můžete vypravit kdykoliv. Čas strávený v autobusu závisí zejména na poloze vaší dovolené, ale zpravidla se pohybuje v řádu 9 až 24 hodin v případě daleké Kalábrie. Pokud vás dovolená autobusem v Itálii zaujala, budeme rádi, pokud si prohlédnete zájezdy našich partnerských CK.

Autobusem do Itálie

Dovolená Itálie Itálie je rozlehlá země a proto cesta autobusem na dovolenou může trvat 9 a v případě nejvzdálenějších lokalit také 24 hodin. Velmi oblíbené jsou zájezdy na benátskou riviéru do letovisek Bibione, Rimini či Riccione. Cesta autobusem do těchto lokalit trvá zpravidla 8 – 10 hodin. Cesta až do daleké Kalábrie může trvat v závislosti na dopravě až 24 hodin. Do Kalábrie se můžete vydat také letecky, což je snadnější a mnohem pohodlnější forma dopravy.

Itálie – dovolená autobusem kdykoliv v roce

Itálie je sluncem zalitá země, která českým turistům nabízí jednu z nejkratších cest k moři. Autobusem můžete navštívit proslulá letoviska Severní Itálie, Toskánska, Ligurie i vysokých Dolomit. Autobusem do Itálie se můžete vydat s celou vaší rodinou. Určen je k tomu jeden z největších zábavních parků v Evropě Gardaland, které potěší zejména vaše nejmenší ratolesti.

Do Itálie autobusem se můžete vydat velmi levně díky nižším nákladům na dopravu než například v případě letecké dopravy, kterou se vyplatí používat spíše pro vzdálenější body dovolené.

Samotná Itálie má mnoho lákadel, která vás donutí poznávat a nejen poléhvat na prosluněných plážích. Určitě musíte ochutnat místní speciality a celosvětově vyhlášené pochoutky. Navštívit můžete celou řadu historických měst i krásných přírodních scenérií. Zkrátka dovolená v Itálii autobusem, to je skvělá volba a jistota skvělých zážitků.