Kalábrie

Vydejte se s námi na samý jih Itálie. Do turisticky nedotčené krajiny romantické Kalábrie. Nádherné pláže, kouzelné vesničky jako vystřižené z časopisu a majestátné hory dělají z této lokality jedno z nejkrásnějších míst Itálie.

Aby jste si mohli plně vychutnat krásy Kalábrie, doporučujeme vám rezervovat zájezdy s all inclusive službami.Dovolená v italské Kalábrii s all inclusive letecky

Díky bohaté nabídce zájezdů do Kalábrie s all inclusive navštívíte letoviska jako je Capo Vaticano, Tropea či Montepaone Lido. Věhlasná malebná městečka vám okouzlujícím způsobem přirostou k srdci, stejně jako řadě celebrit, které tu tráví své volné chvilky.

Tropea

Tropea je jedno z vůbec nejkrásnějších měst v Kalábrii. Nádherné historické uličky a stavby pocházející z řecko-normanské doby jsou zkrátka úchvatné. Lidé sem ale jezdí spíše za bílými písečnými plážemi a tyrkysově čistým mořem, které kontrastuje s nádhernými kamennými útesy. Říká se, že Kalábrie patří mezi karibik Evropy.

Capo Vaticano

Tradiční letovisko Capo Vaticano láká stejně jako další destinace v Kalábrii na krásné pobřeží pokryté bílým pískem, modré moře a nádhernou atmosféru pravé Itálie. Na své si zde přijdou také milovníci potápění a šnorchlování. Bohatý podmořský život můžete obdivovat stejně jako archeologická naleziště v okolí. Co je ale ještě půvabnější je fakt, že pokud netoužíte po masově turisticky zasažené oblasti, právě městečko Capo Vaticano a Ricadi vám bude svoji pohodou maximálně vyhovovat.

All inclusive v Kalábrii zahrnuje:

  • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby
  • Snack bary s lehkými svačinami a občerstvením během dne
  • Konzumaci v barech až do večerních hodin / některé hotely mají bary přímo na pláži
  • Možnost využívání zdarma některých sportovišť, hotelových wellness center a dalšího vybavení

* All inclusive se může v posledních bodech hotel od hotelu lišit. Detaily čtěte vždy u konkrétního hotelu.

Kolik stojí all inclusive letecky do Kalábrie?

All inclusive pobyt vlastní dopravou lze sehnat již od 6 641 Kč. Letecký light all inclusive zájezd pak seženete na 8 dní do 3* hotelu od 12 099 Kč. Ceny tedy poměrně slušné.