Určitě to znáte také. Nádherné pláže karibského typu, na kterých můžete strávit dovolenou snů. Taková je Sardinie, neobjevená perla Itálie. Letecky jste tu za pár hodin, nemluvě o pohodlí, které vám letecká doprava nabízí. Pokud ještě stále hledáte ideální místo, kde vaše dovolená dostane zcela jiné rozměry, rezervujte si letecké zájezdy na Sardinii přes naše stránky a získejte ty nejlepší nabízené ceny.

Ptáte se jak je to možné? Nabízíme vám srovnání zájezdů od desítek prověřených a proti úpadku pojištěných CK, které nabízejí Sardinii letecky za své nejnižší možné ceny. Vybrat si můžete nejlevnější zájezdy nebo dovolenou dle vašeho přání.

Letecky na Sardinii

Letecky je Sardinie dostupná za průměrné 2 hodiny letu, dle lokace přistání. Přistávat budete pravděpodobně na jednom ze dvou mezinárodních letišť a to buď v Cagliari nebo ve městě Olbia. Právě odtud pokračovat vaše cesta po ostrově až k cíli, tedy k parádní dovolené u sluncem zalitých břehů.

Sardinie

Sardinie je ostrov patřící pod Itálii ležící v blízkosti stejně oblíbené Korsiky. Nabízí krásné a nedotčené pláže s nádhernou rozmanitou přírodou. Pohoří tu dosahují výšky Krkonoš a u pláží je nádherný zlatavý písek. Dech beroucí památky zase upozorní na dávnou a bohatou historii Sardinie z dob prehistorického osídlení i středověku.

Ostrov nabízí jak luxusní destinace, které okouzlí i ty nejnáročnější cestovatele, tak i působivé lokace pro ty, kteří hledají klid od rušných stezek turismu. Sardinie je prozatím ostrovem, který odolává masivnímu turistickému ruchu. Takových míst v Evropě příliš není.

Oblíbené je přístavní městečko Porto Cervus, kam se svými jachtami sjíždí smetánka celé Evropy nebo další s luxusních letovisek Costa Smeralda.

Objevte s námi krásu středomoří a vydejte se letecky na ostrov Sardinie, jinými slovy si tu užijte dovolenou vašich snů. Rádi vám v tom pomůžeme, stačí se podívat na nabídku zájezdů našich partnerských cestovních kanceláří.