Dovolená Itálie all inclusive. Itálie není typickou zemí, kde bychom čekali nabídku all inclusive zájezdů. Mohou za to jednak vyšší náklady na nákup potravin a nápojů než je tomu například u Egypta či Turecka, ale také to, že koncepce hotelového ubytování je často složena z menších rodinných hotelů naproti velkým hotelovým resortům. Přesto existují i v Itálii výjimky, které rozhodně stojí za vaši pozornost. Obliba all inclusive dovolené totiž rapidně stoupá.

Pokud chcete, aby vaše dovolená byla příjemná a bezstarostná, je all inclusive ideální volbou.


Dovolená Itálie all inclusive od 7 910 Kč


Jaká je Itálie v all inclusive stravování?

Jak jistě víte, Italové si potrpí na dobré a kvalitní jídlo, což vám umožňuje nahlédnout do jedné z nejlepších kuchyní Evropy a ochutnat tak typické italské suroviny. Italové dali světu označení Slow Food, což znamená vaření z tradičních lokálních a čerstvých potravin.

Mimo to je třeba si uvědomit, že náklady na potraviny a pití patří mezi nejvyšší položky každé dovolené. V rámci all inclusive máte již tyto problémy vyřešené.

Určitý standard, na který jste zvyklí ze severoafrických zemí, najdete také v Itálii. All inclusive znamená, že dostanete v rámci ceny zájezdu:

  • Obědy, večeře a snídaně formou bufetu
  • Lehké svačiny během celého dne (pizzy, ovoce, hranolky, saláty apod.)
  • Neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů během celého dne
  • Animační programy
  • Možnost využívání sportovišť hotelu a zázemí určené pro hosty s all inclusive službami

Itálie

Kam za all inclusive do Itálie?

Téměř v každém oblíbenějším letovisku najdete hotel, který nabízí all inclusive stravování. Mezi oblíbené lokality patří například italské ostrovy – Sardinie, Kalábrie či Sicílie.

Itálie

Itálie je zemí prvotřídního jídla, smyslného umění, nespočtu krásných památek z dob římské nadvlády a také nádherné krajiny, která se táhne podél Středozemního moře. Itálie je země, kde se historie mísí s moderními prvky života. Mezi českými turisty je Itálie jednou z nejpopulárnějších destinací.