Azurové pobřeží - St. Raphael
Chcete si užívat dovolenou a nechat všechny starosti za hlavou? Máte dost neustálého vaření z domova a zároveň chcete ušetřit nemalé peníze? Pak by pro vás mohla být dovolená last minute all inclusive tím pravým řešením.V případě all inclusive zájezdů máte totiž v ceně zahrnuto stravování v průběhu celého dne. Od snídaně, obědu, večeře až po odpolední svačiny. Po celý den můžete zcela zdarma konzumovat alkoholické a nealkoholické nápoje, kávu, čaj, zmrzlinu a další speciality. Těšit se můžete na svá lehátka u bazénu a v případě klasických all inclusive destinací i na pláži včetně připravených osušek.

Co říkáte, to už se za jednotnou cenu zájezdu vyplatí že? Je totiž dokázáno, že strava a pití tvoří největší položku útrat na dovolené.

Kam se mám vydat na all inclusive dovolenou?

Zajímá vás, jaké jsou nejlepší destinace pro dovolenou last minute all inclusive?

  • Egypt – Severoafrická země byla takovým průkopníkem all inclusive dovolené. I dnes patří zdejší hotely ke špičce. Stravovat se můžete i v několika restauracích, hotely leží přímo u pláže včetně barů s koktejly. Vše zdarma.
  • Turecko – Velmi oblíbená destinace poslední doby, hlavně díky klidnější situaci oproti Egyptu. Turecko nabízí kvalitní all inclusive hotely, krásné písečné pláže a to vše za cenu o srovnatelnou se zájezdy do Egypta.
  • Řecko – Tato země je mezi českými turisty vůbec nejoblíbenější co se leteckých zájezdů týče. Stále více turistů žádá právě all inclusive stravování. Existují dvě skupiny hotelů – velké komplexy a pak malé domácí rodinné hotýlky s pohodovou atmosférou. U obou vám zajistí kvalitní stravu.
  • BulharskoDovolená last minute all inclusive v Bulharsku začíná již v červnu a končí v září. Bulharsko je levné, stejně jako last minute zájezdy, které se dají sehnat i pod 10 000 Kč.
  • Tunisko – Třetí do seznamu severoafrických zemí patří mezi tradiční all inclusive destinace. Zamířit můžete na pevninu nebo také na ostrov Džerba.
  • Kypr – nabízí jedny z nejúchvatnějších pláží Evropy. Ty si můžete užívat ve středně velkých komplexech s all inlusive stravováním.
  • Kapverdské ostrovy – Jen 6 hodin letu vzdálená exotika láká svými nekonečnými písečnými plážemi, azurově čistým moře a také nabídnou all inclusive hotelů. Jen těžko si totiž dovedu představit stravovat se v exotické zemi podobného rázu na vlastní pěst mimo hotel a naopak placené stravování v hotelu se nevyplatí. Proto raději volte last minute zájezdy s all inclusive, kde můžete ušetřit i desítky procent z prodejní ceny zájezdu.