Vychutnejte si dovolenou v jedné z nejbližších exotických destinací. Nádherné bělostné písečné pláže, autentická kultura nezkažená masovou turistikou a kvalitní hotelové komplexy poskytující naprosté soukromí. Takové jsou zájezdy Kapverdy last minute all inclusive.


Krátce o Kapverdách

Kapverdy neboli Kapverské ostrovy pochází ze souostroví 15ti ostrovů z nichž pouze 9 je stále obydleno. Leží přibližně 600 kilometrů od západního pobřeží Afriky. Zařazení do katalogů exotické dovolené se Kapverdy dostali teprve před několika lety. Turisté se sem sjíždí zejména za nekonečnými písečnými plážemi, teplým mořem, živým podmořským životem, kvalitním servisem a ojedinělou atmosférou.

Mezinárodní letiště najdete ve městě Santa Maria, které je zároveň místem veškerého dění a zábavy místních obyvatel. Hotelové komplexy leží spíše mimo města na krásných písečných plážích. Výhodou je volnost prostoru, protože hotely na sobě neleží v těsné blízkosti.

letadlo

Last minute na Kapverdy s all inclusive

V rámci last minute zájezdů na Kapverdy doporučujeme zvolit all inclusive stravování. Přeci jen stravovat se v ulicích je spíše pro dobrodružnější typy lidí s dobrým žaludkem. V rámci hotelové polopenze zase musíte očekávat zbytečně vyšší náklady.

Last minute all inclusive na 8 dní se dá sehnat nejlevněji od 16 990 Kč letecky z Prahy do oblíbeného 4 hvězdičkového hotelu Oasis Atlantico Belorizonte.

Rezervovat si zájezdy můžete například TADY.

Co je v rámci all inclusive zahrnuto?

V rámci last minute all inclusive na Kapverdách máte zahrnuto mimo jiné:

  • animační a večerní programy vč. živé hudby zdarma
  • využívání sportovišť
  • využívání hotelového bazénu
  • all inclusive zahrnující snídaně, obědy, večeře formou bufetu
  • během dne lehké občerstvení
  • neomezené rozlévání alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby
  • pokud hotel umožňuje tak: saunu, vířivku, fitness, kajaky, tenis apod. zdarma

Mohlo by vás zajímat

Délka letu na Kapverdy činí přibližně 7 hodin. Doporučujem vyrazit během období březnaříjna, kdy jsou podmínky nejideálnější. Avšak Kapverdské ostrovy můžete navštívit celoročně.

Neváhejte a vyberte si z nabídky hotelů na Kapverdách v rámci last minute a ušetřete desítky procent oproti běžným cenám.