Tunisko je africká země, která žije cestovním ruchem. Každoročně sem jezdí tisíce Čechů, aby si tu vychutnali all inclusive dovolenou v hotelových resortech na pobřeží Středozemního moře. A čím vás Tunisko okouzlí? Tak zejména svoji přírodou a kulturou. Typické jsou šedé a hnědé domky bez střech, kopce bez stromů a všudypřítomný písek. Ostatně, největším dobrodružným lákadlem země dosud zůstává poušť Sahara.

Proč na dovolenou s all inclusive do Tuniska?

Tunisko leží v zeměpisné šířce jako Kréta. Panuje tu příjemné středomořské klima. Koupací sezóna tu začíná v květnu a končí až v říjnu. Moře je totiž v této době ještě krásně ohřáté.

Tunisko se může pyšnit rozlehlými a jemným pískem pokrytými plážemi. Ty se táhnou téměř po celém pobřeží. Resorty, kde si můžete rezervovat i all inclusive pobyty jsou většinou stavěny přímo na mořském pobřeží, takže k moři to máte doslova pár kroků.

Tunis je levný. Ve srovnání levnější než kterákoliv jiná Evropská destinace + Turecko. Srovnávat cenově můžeme pouze Egypt. Dovolená Tunisko all inclusive začíná už na 7 tisících korun v rámci last minute. Při sledování nabídky lze ovšem vycestovat i za méně.

Tunisko je destinace, kde jste letecky za 2 hodiny a 15 minut, což je dříve než například v destinacích Řecka v Egejském moři. Než se nadějete sníte svačinu v letadle už zase přistáváte.

Většina hotelů nabízí all inclusive stravování a nadstandardní služby. Hotely se nachází přímo na mořské pobřeží v zavlažovaných palmových zahradách. Většina má i členité bazény pro ty, kteří slanou vodu nemusí. Ačkoliv k moři se jezdí hlavně kvůli moři. To říkám já.

Djerba

All inclusive dovolená v Tunisku

Tunis má širokou nabídku hotelů, které nabízejí all inclusive stravování. To je stejně jako v jiných státech Afriky složeno z nabídky neomezené konzumace jídla, místních alkoholických a nealkoholických nápojů po celou dobu pobytu zdarma.

POZOR: Tunisko je stejně jako Egypt země, kde budete mít pravděpodobně střevní potíže. Je to způsobeno tím, že v jídle jsou jiné bakterie než u nás. Doporučujeme využívat prášky na střevní potíže, které by měli do pár dní odeznít.

Kam do Tunisu?

V Tunisu si můžete vybrat, zda chcete dovolenou strávit na pevnině nebo na ostrově Djerba. Na pevnině leží nejznámější letoviska Hammamet, Sousse, Port El Kantaoui, Monastir, Mahdia, Tabarka či Skanes. Na ostrově Djerba můžete zamířit do oblasti Houmt Souk, Midoun či třeba Zarzis.

Láká vás dovolená v Tunisku s all inclusive? Pak se podívejte na nabídku nejvýhodnějších zájezdů, které jsme pro vás připravily.