Dovolená Chorvatsko je zaslouženě dlouhodobým favoritem českých turistů, díky vynikající kvalitě přímořských středisek, nádhernému pobřeží i slunnému počasí. Dovolená Chorvatsko nabízí různou škálu ubytovacích možností a přitažlivě uvolněnou atmosféru pro rodinnou dovolenou. To ostatně poznáte zejména při nočních procházkách atraktivními promenádami táhnoucími se podél mořského pobřeží. Řada kaváren, restaurací a taveren je připravena obsloužit vás vynikajícími mořskými plody a místními specialitami společně s kvalitním chorvatským vínem.

Chorvatsko nabízí čisté pláže a Jaderské moře zajistí, že vaše dovolená bude tím, co vy a vaše děti očekáváte. Dovolená Chorvatsko je oblíbená zejména pro ty, kteří hledají klidné polehávání a opalování se pláži. Členitost pobřeží s drobnými odlehlými zátokami je ideální příležitostí ukousnout si trochu soukromí. Aktivní dovolená v Chorvatsku poté může zahrnovat takové aktivity jako je potápění, šnorchlování, rybaření, jízdu na horských kolech, rafting či pěší turistiku.

Chorvatsko má podmanivá a dobře udržovaná malá i větší města, ze kterých jejich historie přímo čiší. Jelsa, Baška Voda, Trogir, Vodice, Podpora, Makarska či malá letoviska s květinovými výzdobami a přístavy Brela a Cavtat jsou nesmírně populární lokality. Nezapomenutelná dovolená se nachází na ostrovech Brač a Hvar. Pokud se nacházíte poblíž měst Dubrovník a Split, oba na seznamu světového dědictví UNESCO, fascinující návštěvu by jste neměli odkládat.