Středomořský Kypr, ostrov bohyně Afrodity nabízí svým návštěvníkům fascinující písečné pláže, teplé moře, příjemné klimatické podmínky, historické památky i all inclusive hotely. Láká vás dovolená na Kypru? Pak vybírejte z široké nabídky zájezdů cestovních kanceláří a to do turisticky oblíbených lokalit, jakými jsou vyhlášená Ayia Napa, Protaras, Larnaca, Limassol či Paphos. Vybrat si můžete hotely se snídaní, obědem nebo ještě lépe s all inclusive stravou.

pobrezi

Na Kypr můžete jet celý rok

Kypr má všechny předpoklady pro to, stát se minimálně rovnocenným soupeřem takovým destinacím, jako je Egypt, Tunis či Turecko. Sezóna tu téměř nekončí. Ta hlavní, letní sezóna, tu trvá do půli listopadu. Během podzimu a zimy se sem jezdí rekreovat starší občané v rámci dotovaného programu Evropské Unie – Senior 55+. Do poloviny května tu můžete hrát golf a vyřádit se na kole. V kopcích pohoří Troodos si můžete dokonce od prosince do března zalyžovat. Nás ale zajímá především all inclusive dovolená na Kypru v letních hlavní turistické sezóně.

All inclusive dovolená na Kypru

V rámci all inclusive programu se můžete v jednotlivých hotelech těšit na mezinárodní kontinentální stravu. Nechybí široký výběr masa, zeleniny, ovoce i dortů. Hlavní výhodou zájezdů s all inclusive stravováním je, že nemusíte hlídat své peníze. Vše zaplatíte předem a máte neomezenou konzumaci jídla a nápojů. Nikdy tak nemusíte utratit nic navíc, než byla cena zájezdu.

Dovolená all inclusive vám poskytne možnost strávit vaše volné chvilky zcela bezstarostně a proto je mezi lidmi tak oblíbená. Kdo si chce prožít dovolenou, kde si opravdu odpočine, většinou sází na osvědčené lokality jako je Turecko a Egypt. Kypr je ovšem hlavně v poslední době rovnocenným soupeřem a především změnou pro ty, kteří jsou již dvou výše zmíněných destinací nasyceni.

Vyrazte s námi na Kypr a prožijte tu all inclusive dovolenou dle vašich představ. Ceny zájezdů začínají na 11 000 Kč.