Last minute Tunisko láká turisty na své velkolepé pobřeží Středozemního moře, které má písečné pláže uhnízděny mezi příjemně se linoucí vůně citrusových hájů. Střediska jako Monastir, Hammamet, Mahdia, Sousse a Port El Kantaoui se převážně nachází v severovýchodní části země a prezentují atmosféru a kulturu Arabského, Islámského a Berberského dědictví.

Last minute Tunisko vám dá ojedinělou možnost užít si jedinečnou kombinaci starověké kultury, historie a místní výstřednosti v nejsevernější zemi Afriky.

Ostatně k historické last minute dovolené v Tunisku lákají legendární města jako Kartágo, římské město Thysdrus nebo El Djem, kde se můžete setkat s nejdochovalejšími pozůstatky Římanů. Místní amfiteátr byl schopen obsadit do ochozů na 35 000 lidí i přesto, že je daleko menší než Koloseum v Římě.

Monastir je město lemováno hradbami z 9. století, v současné době překvapivě rodiště luxusních plážových středisek. Sousse ležící v blízkosti historického města hostilo ve své historii fénické, římské, byzantské a arabské osadníky, což se odráží nejen v tradiční kuchyni a architektuře, ale také u hlavní atrakce města – rustikálního přístavu.

Last minute Tunisko má atraktivní pobřeží Středozemního moře a fascinující starobylé dědictví. Co víc si od pravé dovolené přát.