Bulharsko je překrásná země s úchvatnými plážemi a dovolená v této destinaci bude nezapomenutelným zážitkem! Bulharsko si zamilují jak plážoví povaleči a milovníci poklidného relaxu na sluníčku, tak aktivní jedinci, kteří zbožňují výlety do okolní krajiny a obdivování úžasných historických památek. Poznejte s námi bohatou a zajímavou kulturu místních lidí, dovolená v Bulharsku čeká!

Pobřeží Černého moře je v Bulharsku dlouhé asi tři sta padesát kilometrů, což představuje více než dostatek pláží a možností k rekreaci. Moře je zde modré a průzračně čisté, užijí si zde milovníci divokých vln i klidné hladiny. Dovolená Bulharsko je vhodná obzvláště pro rodiny s malými dětmi, protože vstup do vody je často velmi pozvolný.

Mezi nejznámější a nejoblíbenější bulharské destinace patří třeba město Nesebar, které může nabídnout i bohatou historii a spoustu antických památek, Primorsko – klidnější místo s úchvatnou okolní krajinou, Sozopol s mezinárodním kulturním festivalem nebo Sluneční pobřeží, kde slunce svítí více jak tři sta dní v roce. Dalšími významnými středisky jsou přístavní města Varna a Burgas.

Kam dále?