Nenašli jste zájezd z široké nabídky cestovních kanceláří? Rádi vám pomůžeme sehnat dovolenou na míru vašim požadavkům.

Prostřednictvím formuláře umístěného níže, nám sdělte vaše požadavky a mi vám rádi vyhovíme dle vašich preferencí. Dovolená na míru je určena i pro náročnější cestovatele, kteří vyžadují individuální programy.

Ukázka poptávky dovolené na míru:

Rádi bychom na dovolenou do Turecka s all inclusive stravováním, pro 2 osoby, 10 dní, pokoj s výhledem na moře. Termín s srpnu či září.
Chtěli bychom nabídku zájezdů do Španělska, polopenze, ideálně v srpnu, pro 4 osoby (2 dospělí + 2 děti) se slevou na děti. Rozpočet máme 35 000 Kč.

Zde zadejte vaše požadavkyDovolená na míru? Co je to?

Každý má své představy o dovolené. Někdo rád odpočívá na pláži, jiný raději poznává krásy dané země. Nabídka zájezdů je široká a někdy bývá problémem si opravdu vybrat zájezd dle našich požadavků. Nechte to na nás. Sdělte nám vaše požadavky, my je zpracujeme a vybereme vám zájezdy dle vašich preferencí. Připravíme vám dovolenou na míru. Čím přesnější preference nám sdělíte, tím užší výběr dovolené na klíč pro vás připravíme.

Zájezdy žijeme, víme co se líbí a prodává a proto nás neváhejte nezávazně a zcela zdarma kontaktovat skrze výše umístěný formulář. Těšíme se na vaše požadavky.