Dovolená Itálie vám na stříbrném podnose naservíruje velkolepé scenérie, historické památky, vynikající jídlo i víno, a to dělá z této země jedno z nejkrásnějších a nejelegantnějších míst Evropy.

Italská „velká“ města mají jedinečné historické památky, ať už se jedná o římské Koloseum, Vatikán, náměstí Svatého Marka v Benátkách nebo gotický Dóm v Miláně, ale pro ty, kteří dávají přednost cestování mimo vyšlapané cestičky, je v Itálii spousta malých vesnic a historických měst, které stojí za poznání a jsou výborným příkladem bezstarostnosti Italů. Netradiční dovolená je výzvou.

Pro většinu turistů je dovolená Itálie známa pro své přímořské oblasti. Oblíbené jsou turisticky lákavé rekreační lokality a riviéry s písečnými sluncem zalitými plážemi, jmenujme například Adriatická riviéra, Benátská riviéra, Bibione, Lignano, Rimini, Elba, Kalábrie, Lido di Jesolo a stovky dalších míst.

Stále častěji turisté míří také k věhlasným na severu položeným jezerům Lago di Garda a údajně jednomu z nejkrásnějších jezer v Evropě, třetímu největšímu jezeru Itálie, Lake Como. Dovolená v této oblasti Itálie spadá popularitou mezi aktivní rekreaci (cyklistika, windsurfing, pěší turistika, plavby lodí, plavání či horolezectví).

Itálie je krásná a historická země, která nabízí pestrou škálu rekreačních možností. Podívejte se na připravenou nabídku zájezdů.