Láká vás letní dovolená u moře a vaší vybranou destinací je Španělsko? Vyberte si zájezdy autobusem nebo letecky a užijte si vynikající středomořské podmínky pro bezchybnou dovolenou. Španělsko, to jsou nádherné písečné pláže, stálé středomořské klima, bezchybná kuchyně a samozřejmě průzračné moře.

Autobusem do Španělska pojedete v průměru 22-24 hodin. Výhodou jsou plně vybavené autobusy, které vám cestu zpříjemní nejen svoji pohodlností, ale také nadstandardní výbavou v podobě televizoru či malého občerstvení.

Dovolená Španělsko autobusem vás navíc vyjde mnohem levněji než letecky. Ocení to ale hlavně ti, kteří se bojí létání a přesto si chtějí vychutnat krásy španělského pobřeží, které je mimochodem nádherné. Sám jsem se o tom několikrát přesvědčil.

Španělsko autobusem – výhodná, levná a přesto nádherná dovolená

Toužíte po úžasné dovolené, která vás navíc vyjde levně a výhodně? Tak potom si vyberte zájezdy autobusem, během nichž můžete Španělsko poznávat již od samého počátku přejetí mezistátní hranice.

Španělsko je země, která nabízí nevyčerpatelné zdroje energie i nádherná místa. Vydejte se například poznávat krásy pobřeží Costa Brava či Costa Dorada (autobusem lehce dostupná lokalita) nebo zamiřte za neobyčejnými zážitky na úplný jih, do Andalusie. Milovníci evropských velkoměst mohou autobusem zavítat do dvou nejznámějších měst Španělska – Madridu a u moře ležící Barcelony.

Neváhejte a objednejte dovolenou ve Španělsku autobusem právě teď. Čím déle totiž budete váhat, tím je větší pravděpodobnost toho, že vámi vybraná dovolená bude již plně vyprodána.