Objednejte si dovolenou last minute Egypt all inclusive a užívejte si komfortu luxusních hotelových resortů na pobřeží Rudého moře. Zmenšete své náklady na dovolenou a zajistěte si kompletní servis v konečné ceně zájezdu. Odpočiňte si jako král, bez zbytečného stresu z dalšího utrácení s all inclusive zájezdy do Egypta.

Pracující lidé často volí takový typ dovolené u které si odpočinou bez nadbytečných starostí. S last minute dovolenou v Egyptě s all inclusive službami vám odpadá nutnost řešit stravování pro celou rodinu, nemusíte podnikat žádné výlety a nemusíte dokonce po celou dobu pobytu vůbec vyndávat vaši peněženku. Veškeré standardní služby jsou v konečné ceně zájezdu, kterou jste zaplatili cestovní kanceláři.

Egypt all inclusive, co je v ceně zájezdu?

Krása last minute dovolenéall inclusive službami spočívá v tom, že můžete jíst a pít po celý den z denní nabídky hotelu, aniž by jste museli platit něco nad rámec ceny zájezdu, který jste zaplatili cestovní kanceláři či zprostředkovatelské agentuře. Kromě letenky, ubytování, transferů a poplatků zahrnuje all inclusive v Egyptě běžně také:

  • Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby po celý den
  • Stravování – snídaně, obědy, večeře, svačiny, zákusky, zmrzliny – po celý den
  • Sportovní využití a večerní animační programy
  • Občerstvení přímo na pláži

* Dané služby se mohou lišit dle možností jednotlivých hotelů. Vždy doporučujeme pečlivě sledovat nabídku.

velbloudi

Kam na dovolenou do Egypta s all inclusive?

Egypt má celou řadu oblíbených letovisek, kde se vyplatí last minute zájezdy s all inclusive stravováním. Tak například populární letoviska ležící na pobřeží Rudého moře – Hurghada, Marsa Alam, Sharm el Sheikh či Taba.

Ve zmíněných letoviscích se můžete jen tak povalovat na pláži a odpočívat nebo vyrazit za kulturními památkami Egypta. Vody Rudého moře jsou vhodné pro potápění a šnorchlování stejně jako pro adrenalinové vodní sporty.