Kalábrie

Přemlouváte přátele, rodinu nebo partnera k tomu, aby s vámi jeli na dovolenou, ale setkáváte se akorát s odmítnutím? Neseďte doma jenom proto, že se druhým nechce nebo nemají čas a prozkoumejte bohatou nabídku zájezdů pro singles. Poznáte nové lidi, budete mít více času sami pro sebe a možná najdete i novou lásku. Seberte trochu odvahy a hurá na dovolenou!


Jednolůžkové pokoje za příznivou cenu

Zrelaxovat tělo a mysl potřebuje alespoň jednou ročně každý z nás a letecky jste všude za chvíli. Cestovní kanceláře stále rozšiřují zájezdy pro singles v jednolůžkových pokojích nebo apartmánech, aniž by navyšovaly ceny za pobyt nebo zdražovaly ostatní služby.

Singles cestovatelé si mohou vychutnat pobyty plnými doušky ve všech přímořských zemích a využít pobytové nebo poznávací zájezdy. Pokud jste nikdy nebyli na dovolené sami, vyzkoušejte zkrácené termíny. Ale pozor, abyste nelitovali, že jste nakonec nejeli na delší dobu!

Velký výběr poznávacích zájezdů

Kdo si nechce plánovat vlastní program a zároveň toho touží vidět co nejvíce, ten ať vyrazí na poznávací zájezd. Je libo daleké Thajsko, sousední Německo nebo oblíbené Chorvatsko? Buďte si jisti, že pokaždé to bude trefa do černého a s českým průvodcem poznáte to nejlepší z dané země.

Dáváte raději přednost lenošení u moře a občasným výletům? Cestovní kanceláře vyslyší každé vaše přání a zařídí vám dopravu, ubytování a stravování v řadě evropských letovisek i zemích vonících dálkami. Do jakých míst se pořádají ty nejlepší zájezdy pro singles?

Kanárské ostrovy

Zavítejte na Kanárské ostrovy v podzimním a zimním období a utečte sychravému počasí a předvánočnímu shonu. Jen si to představte, jak místo horečného shánění dárků vystavujete své tělo paprskům slunce na nekonečně dlouhých plážích a koupete se v průzračném moři. Takový božský odpočinek na vás čeká na ostrovech Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura a Lanzarote.

Řecko

Pohostinné Řecko s přátelskými obyvateli je v sezóně tou nejlepší volbou. Každý ostrov skrývá svá tajemství a odhaluje jedinečné přírodní zajímavosti. Ocitnete se ve světě, kde ožívají bájné legendy a protkávají se s historií země. Až spatříte zlatavé písčité pláže sbíhající se do tyrkysového moře, zalitujete, že jste krásu Řecka neobjevili dříve.

Chorvatsko

Pár hodin v autobusu a překročíte hranici země zaslíbené turistům – slunného Chorvatska s jaderským pobřežím dlouhým tisíce kilometrů. Plnými doušky si budete užívat bezchybného počasí, neuvěřitelně čistého moře, neopakovatelných přírodních scenérií a historických památek ve starých městečkách.


Nabídka zájezdů pro jednotlivce je takřka neomezená. Jednolůžkové pokoje seženete v hotelech všech zemí, na něž si vzpomenete. S výběrem vám rádi pomohou pracovníci cestovních kanceláří, kteří vám najdou dovolenou podle vašich představ!