Láká vás Španělsko letecky a levně? Rádi by jste strávili báječnou dovolenou na čistých písečných plážích Středozemního moře? Tak pak dejte na nás a vyrazte poznat podmanivé krásy Španělské kultury, architektury i přírody. Dokonalá relaxace s prvky poznávání. Taková je již tradiční dovolená ve Španělsku, která patří k nejoblíbenějším v Evropě. Letecky se s námi vydejte například na malebné pobřeží Costa Brava či Costa de Sol, na ostrovy Mallorca či Ibiza nebo do přírodními krásy prošpikované Andalusie.

Španělsko letecky

Letecky do Španělska se můžete z České Republiky vydat hned s několika leteckými dopravci. Orientační doba letu do jednotlivých španělských destinací se liší v závislosti na cílové destinaci a její vzdálenosti. Zpravidla je ale průměrná doba letu na Španělské pobřeží 2 hodiny a 30 minut a do vzdálenějších koutů (Andalusie, Kanárské ostrovy) cca 3-4 hodiny.

Pobřeží Španělska

Španělsko

Španělsko je bezesporu jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Míří sem desetitisíce českých turistů. Láká je zejména krásné moře, čisté písečné pláže, kultura, pohostinnost místních obyvatel, gastronomie a také možnost poznávacích výletů do blízkého okolí.

Nejčastěji míříme do Španělska letecky a také autobusem. Nejoblíbenějšími destinacemi jsou ostrovy Mallorca a Ibiza. Dále pobřeží Costa Brava kolem Barcelony. Pro seniory 55+ a milovníky krásné přírody je favoritem Andalusie. Ke Španělsku řadíme také dvojici souostroví – Baleárské ostrovy a ostrovy Kanárské.

Dovolená ve Španělsku vás nadchne. Nabízí celou řadu aktivit pro všechny věkové i zájmové kategorie. Můžete si tu zahrát tenis, vyzkoušet vodní sporty, jízdu na koních, golf nebo se můžete vydat za nákupy do slavné Barcelony či za historickými pamětihodnostmi země.

Pokud jsme vás přesvědčili o tom, že Španělsko letecky a levně je ideální kombinací vaší dovolené, můžete si zobrazit nabídku našich partnerských CK. Z nabídky téměř 300 proti úpadku pojištěních cestovních kanceláří si můžete vybrat vámi požadovanou kvalitu v nespočtu nabízených destinací. A to od luxusní dovolené u moře až po levné zájezdy.