Řada z nás cestuje k moři sama z různých důvodů nebo naopak cestuje s osobami, které mají rádi své soukromí a chtějí jednolůžkový pokoj bez příplatku sami pro sebe. Celá řada hotelů si tento fakt uvědomuje a vychází klientům vstříc.

Nabízí totiž jednolůžkové (i dvoulůžkové) pokoje bez příplatku pro jednoho. Připravily jsme pro vás nabídku takových hotelů. Nabídku dovolené naleznete po kliknutí na zelené tlačítko.


Proč se nebát dovolené pro jednoho?

  • Jednolůžkové pokoje bez příplatku – nízká cena zájezdu
  • Nejste odkázáni na druhého – děláte si co chcete
  • Poznáte nové lidi nebo si od nich naopak odpočinete
  • Máte klid
  • Individuální cestování přináší radost a poznání kulturních zvyků

Dnes si pronajímáte pokoj, neplatíte počet osob

Dovolená u moře pro jednoho v jednolůžkovém pokoji bez příplatku? Proč ne. Dříve bylo nutné zaplnit kompletní kapacitu pokoje. Pokud jste tak neučinili, museli jste doplácet extrémně vysoké ceny za druhé lůžko. Dnes si u hotelů pronajímáte pokoje určené pro jednu osobu, kde nemusíte platit nevyužité druhé lůžko.

recko

Cestujte na dovolenou sami? Nevadí!

Láká vás dovolená u moře pro jednoho? Žádný problém. Jednolůžkové pokoje bez příplatku si můžete dopřát v mnoha destinacích Evropy, Asie i Afriky mezi nimiž nechybí Řecko, Turecko, Kypr, Itálie, Egypt, Thajsko či Kapverdské ostrovy.

Kde najdu nabídku zájezdů?

Cenově příznivé zájezdy a seznam hotelů pro jednoho do jednolůžkového pokoje bez příplatku najdete na stránkách největší cestovní agentury v České Republice – Invia.cz.

Vyhledejte si lokalitu, která vás zajímá. Vyberte si hotel, který vás zaujal. Pokud se podíváte v nabídce zcela dolu na cenovou kalkulaci, můžete zjistit, zda hotel nabízí jednolůžkové pokoje bez příplatku.