Dovolena.cz

Dovolena.cz

Cestovní agentura DOVOLENA.CZ zahájila předprodej first minute zájezdů pro letní sezónu 2013. Při rezervaci zájezdu s předstihem získáte řadu výhod, které můžete proměnit v úsporu peněz. Ač se to zdá před blížícím se sychravým počasím bláznivé, letní dovolená pro vás může výběr začít už nyní!

Jaké výhody na nás čekají?

První dítě zdarma

Vaše první dítě pojede na dovolenou zcela zdarma, bez dalších poplatků.

Záloha jen 990 Kč na osobu

Vyberte si zájezd nyní, zaplaťte zálohu ve výši 990 Kč / osobu a zbytek doplaťte později. A to klidně 45 dní před odjezdem.

U vybraných termínů 100% záruka nejnižší ceny i oproti last minute!

Některé termíny jsou nabízeny v předprodeji first minute nejlevněji. Dokonce ani super last minute zájezdy nebudou mít takové ceny.

Zdarma změna termínu, destinace nebo hotelu

Již vás nemusí stresovat neočekávané události. S předprodejem first minute zájezdů můžete změnit termín dovolené, destinaci i hotel klidně 1 týden před odletem. A zcela zdarma.

Vybrali jsme nejzajímavější výhody. Ve skutečnosti jich je ale mnohem více.

 

Tato akce je platná pro vybrané zájezdy cestovní kanceláře Fischer a nabídka platí do 31.10.2012. Využít ji mohou věrní klienti, kteří již s cestovní kanceláří Fischer dříve cestovali nebo návštěvníci portálu DOVOLENA.CZ, kteří mají zájem o zprostředková dovolené přes tento portál.

Neváhejte, nabídka je omezena počtem míst na akční hotely a tak se vám může stát, že dříve či později bude nabídky vyprodána. Pro využití této nabídky navštivte stránky cestovní agentury DOVOLENA.CZ