Patříte-li mezi příznivce nejpopulárnějšího sportu naší planety na chvilku zbystřete. Organizované zájezdy na fotbal vám zprostředkují jedinečný zážitek a umožní vám shlédnout největší fotbalová utkání na světě. Možnost vidět svůj oblíbený fotbalový tým na vlastní oči si jistě nenechá ujít spousta z vás.

Fotbalové zájezdy
od 8 899 Kč

Kam se můžeme podívat?

Zájezdy na fotbal špičkové úrovně jsou nabízeny zejména do největších fotbalových zemí a na nejprestižnější utkání. Vydat se můžete do kolébky fotbalu Anglie, Itálie, Španělska, Německa nebo si třeba vyrazte na nejprestižnější evropské soutěže Ligu mistrů a Pohár UEFA. Zájezdy na fotbal pro fotbalové fanoušky jsou pořádány zejména na takové zápasy, které jsou divácky velmi atraktivní. Tedy na největší fotbalové stadiony a neslavnější kluby. Patří mezi ně například španělské velkokluby Barcelona a Real Madrid, anglická Chelsea, Manchester United, Arsenal, Manchester City, Liverpool či italské týmy AC Milan, AS Roma či Inter Milán.

Fotbalový stadion Camp Nou, Barcelona, zdroj: vlastní archív Fotbalový stadion Camp Nou, Barcelona, zdroj: vlastní archív

Co je v ceně zájezdu na fotbal?

Zájezdy na fotbal jsou koncipovány tak, abychom měli veškeré potřebné služby v ceně. Vzhledem k tomu, že velká fotbalová utkání se hrají většinou ve večerních hodinách, zájezdy na fotbal jsou dvoudenní až třídenní spojené s prohlídkou města. V ceně většinou najdete zahrnuty tyto služby: vstupenku určité kategorie (zjistíte při výběr jednotlivých nabídek), cestovní pojištění, jednu noc v hotelu se snídaní, zpáteční letenku včetně tax a poplatků. Některé zájezdy mají v ceně i transfer z letiště na hotel a zpět, transfer z hotelu na fotbalové utkání a zpět a jiné doplňkové služby. Doporučuji si pečlivě pročíst podmínky zájezdu.

Jde především o zážitek

Fotbalové zápasy ve fotbalově rozvinutějších zemích světa jsou součástí kultury. Na víkendová klání vyráží celé rodiny, které na stadionu tráví i celý den. Fotbalové utkání totiž považují za kulturní událost. Zájezdy na fotbal vám ukáží tuto hru ve zcela jiném světle, než jste zvyklí z české ligy. Jen velká fotbalová utkání, která lahodí oku každého milovníka kulatého míče.

Skvělý dárek pro každého chlapa

Fotbalové zájezdy mohou být skvělým tipem na dárek pro chlapa kteréhokoliv věku. Ostatně kdy by nechtěl na vlastní oči vidět fotbalové megahvězdy typu Cristiana Ronalda, Wayna Rooneho či Lionella Messiho. Jen si představte tvář vašeho manžela, syna, kamaráda nebo celé skupiny v momentě kdy zjistí, že vyráží na fotbalové klání největších hvězd. A co teprve potom rozzářená tvář při příjezdu?!

Fotbalové zájezdy
od 8 899 Kč