Dovolená Bulharsko 2018 + dítě zcela zdarma. Některé cestovní kanceláře nabízejí při koupi vybraného zájezdu ve vybraných termínech do Bulharska možnost vzít 1. dítě až do 18ti let zcela zdarma a další dvě za cenu letenky. Věk dětí je omezen hranicí 2 až max. 18 let. Prohlédněte si nezávaznou nabídku cestovních kanceláří na jediném místě a zjistěte si bližší informace k jednotlivým zájezdům a to zejména upřesnění věku a počtu dětí, které jednotlivé hotely zcela zdarma akceptují.


Dovolená Bulharsko 2018 + dítě zdarma = ušetří celá rodina

Chcete letos vyrazit s celou rodinnou na dovolenou, ale váš rozpočet je omezený? Pak nakupujte zájezdy chytře. Časově a mnohdy i počtem omezené nabídky zájezdů směr Bulharsko umožňují vycestovat celé rodině pouze za cenu dvou platících osob.


Co obsahuje dovolená Bulharsko s dítětem zdarma?

  • Dopravu na místo a zpět zdarma
  • Stravování formou all inclusive, polopenze či snídaně dle vybraného zájezdu zdarma
  • Možnost ubytování ve 3 a 4 * hotelích

Dovolená Bulharsko


Čtěte pozorně podmínky jednotlivých zájezdů

Často se můžete setkat s nabídkou 100% sleva na ubytování a stravu ve vybraných termínech a hotelích. V takovém případě je ale nutné doplatit za dítě cenu dopravy, tedy v tomto případě letenku do Bulharska. Cenu vám na požádání sdělí cestovní agentura. Hojně rozšířená je nabídka cestovní kanceláře Alexandria, která svým zákazníkům nabízí vzít si sebou do Bulharska dítě zcela zdarma a to až do věku 18 let. Neplatíte tedy ani letenku, ani ubytování a ani stravování.


Oblíbené hotely v Bulharsku pro děti

Oblíbený je například hotel Žeravi Alexandria Club v Primorsku s fantastickým hodnocením a možností vzít si sebou dítě od 2 do 14 let na přistýlku zcela zdarma. Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club (****) v Carevu umožňuje vycestovat s dítětem dokonce do 16ti let na přistýlku zcela zdarma včetně stravování. Takto bychom mohli pokračovat dále, lepší bude, když si zobrazíte nabídku hotelů na oficiální stránkách cestovní agentury.