logo-dovolenacz

Hledáte dovolenou u moře od prověřeného prodejce zájezdů? Řešením pro vás jsou zájezdy od Student Agency, jedné z největších cestovních agentur v České republice. Kde jsou ty časy, kdy si lidé nosily domu těžké papírové katalogy cestovních kanceláří. Dnes máte nabídku stovek CK na jediném místě ihned k dispozici. Stačí jen listovat na vaši obrazovce, vybírat a porovnávat. To vše na webu dovolena cz u Student Agency.Krátce o Student Agency

Firma Radima Jančury, Student Agency, nabízí dovolenou na svém portálu dovolena.cz a patří mezi největší prodejce zájezdů v ČR. Mimo jiné provozuje firma také autobusové a železniční spoje, prodává letenky do celého světa. Kromě toho se Student Agency zabývá prodejme jazykových a pracovních pobytů v zahraničí.

Dovolená od Student Agency cz

Firma prodává zájezdy stovek cestovních kanceláří z Česka, Slovenska a také Německa. Svoji dovolenou si můžete jednoduše sjednat online přes internetové stránky. Nabídka zahrnuje veškeré žádané destinace – ať už se jedná o Egypt, Turecko, Řecko, Itálii, Španělsko nebo třeba exotičtější Kapverdy, Spojené Arabské Emiráty či Dominikánskou Republiku.

Vždyť třeba 10denní zájezdy na Kapverdy vás vyjde od 18 490 Kč, do Thajska od 18 561 Kč či na Maledivy 33 231 Kč. S polopenzí na minimálně 8 pak můžete zamířit do Španělska třeba od 13 990 Kč nebo do 5* hotelů v Egyptě s all inclusive od 9 451 Kč.

Porovnávat různé termíny i ceny můžete v reálném čase. Dovolená od Student Agency 2018 je tak jistotou kvalitní služeb a řešením vašeho zájezdu na míru vašim požadavkům. Stačí si jen nadefinovat vaše nároky dovolené a vybrat hotel, který vás zaujal. Pomoci vám k tomu může také hodnocení hotelů, které na stránkách zanechávají samotní klienti cestovní agentury.

Student Agency je obrovská firma u nichž získáte dovolenou za výhodných podmínek. Můžete si být jisti různými výhodami, pojištěnými pořádajícími cestovním kancelářemi a třeba i parkováním na letiště zdarma při odletu z Prahy, Brna, Ostravy či Německa.