Slyšeli jste již o finančně zvýhodněných zájezdech určených pro seniory nad 55 let? Ještě ne? Pak vám doporučujeme věnovat chvíli času našemu článku a možná právě díky němu se již brzo vydáte k moře levněji a výhodněji než kdy jindy.

Sicílie Krásy Sicílie

Program pro seniory 55+

Program pro seniory 55+ volně navazuje na dotační programy Španělské vlády a Evropské Unie. Umožňuje vycestovat seniorům nad 55 let na dovolenou mimo hlavní turistickou sezónu, na jaře a na podzim za zvýhodněných podmínek. Každý zájezd je dotován a tudíž je nabídnut koncovému zákazníkovi výhodněji než je tomu u katalogových cen.

Cílem je zajistit příliv turistů do vybraných oblastí i mimo hlavní turistická období a zvýšit podvědomí o jednotlivých destinacích. Do programu jsou zapojeny desítky hotelů přizpůsobených seniorským potřebám a to z několika krásných lokalit celé Evropy.

Podmínky programu

Aby jste mohli vycestovat například na Sicílii nebo do Andalusie musíte být starší 55ti let. Sebou si můžete vzít za stejnou cenu někoho, kdo ještě nedosáhl požadovaného věku. Můžete cestovat klidně se svojí vnučkou nebo vnukem.

Další osoby pod 55 let se mohou zájezdu zúčastnit za příplatek.

Žádná jiná omezení vás nečekají.

Proč na seniorskou dovolenou?

Často se nás lidé ptají, jaké jsou výhody a jaká je dovolená pro seniory v tomto programu. Tak mimo výhodnější ceny zájezdů vás čeká komfortní ubytování přizpůsobené vašemu věku. V žádné případě se vám tak nestane, že budete muset do svého pokoje po schodech do třetího patra či něco podobného. Vždy je připraven výtah nebo pokoje v přízemí.

Od Delfín travel, jež je specialistou na seniorské zájezdy, budete mít nepřetržitou péči kvalitních česky mluvících delegátů přímo v místě pobytu. Delegáti jsou zaměřeny a seznámeni s potřebami klientů nad 55 let. Zaměstnanci Delfín travel budou k dispozici i při odbavení na letišti, pokud by jste snad potřebovali s něčím pomoci.

Tempo zájezdů je uzpůsobeno vybrané klientele. Je to kombinace odpočinku a poznávání. Vše v klidném tempu tak, aby člověk přijel odpočatý a nabitý novou energií.

Kam se mohu podívat?

Prozatím můžete s Delfín travel vycestovat v rámci zvýhodněného programu pro seniory do těchto destinací: Albánie, Andalusie, Menorca, Mar Menor a Sicílie.

letadlo